https://innews.az/uploads/news/2026-06/_innews_006f7c039706279c0085c094c_o.jpg
Həyatda elə məqamlar var ki, ağırlıq üstünlüyə çevrilir. Bəzən bu üstünlük etibar qazandırır, bəzən də əlavə imkanlar yaradır. Bank Respublika-da isə ağırlıq sizə daha çox qazandıracaq.
Müştərilərini hər zaman maraqlı və sərfəli təkliflərlə sevindirən Bank Respublika lombard krediti müştəriləri üçün yeni “Ağır ol, qazan!” kampaniyasına start verib.
Kampaniya çərçivəsində müştərilər tərəfindən girov qoyulan qızıl-zinət əşyalarının çəkisi nə qədər ağır olarsa, lombard krediti üzrə tətbiq olunan faiz endirimi də bir o qədər böyük olacaq.
Kreditin şərtləri:
- Kredit məbləği – 50 000 AZN-dək
- Kredit müddəti – 48 ayadək
- Faiz dərəcəsi – illik 18%-dən
Qeyd edək ki, müştərilər tərəfindən girov qoyulan qızıl-zinət əşyaları kredit müddəti ərzində Bank Respublika-da yüksək təhlükəsizlik standartlarına uyğun şəkildə qorunur və etibarlı şəraitdə saxlanılır.

https://www.innews.az/uploads/news/2026-06/_innews_006f7c039706279c0085c094c_o.jpg
В жизни бывают моменты, когда вес становится преимуществом. Иногда это преимущество приносит доверие, а иногда открывает новые возможности. В Банке Республика вес может принести вам ещё больше преимуществ.
Банк Республика, который всегда радует своих клиентов интересными и выгодными предложениями, объявляет о запуске новой акции по ломбардным кредитам - «Будь весомее — получай больше!».
В рамках акции размер скидки по процентной ставке по ломбардному кредиту будет зависеть от веса золотых изделий, передаваемых клиентом в залог. Чем больше вес залога, тем выше скидка.
Условия кредита:
- Сумма кредита — до 50 000 манатов
- Срок кредита — до 48 месяцев
- Процентная ставка — от 18% годовых
Отметим, что переданные в залог золотые изделия на протяжении всего срока кредита находятся под надёжной защитой и хранятся в Банке Республика с соблюдением высоких стандартов безопасности.