Yelo Bank taksit kartı sahibləri üçün möhtəşəm yay kampaniyasına start verib. İyulun 31-dək Yelo Bank-a məxsus ATM-lərdən və filiallarda Yelo taksit kartı ilə nağdlaşdırma tam komissiyasızdır. Əlavə heç bir kommissiya ödəmədən, ehtiyacın olan nağd pulu dərhal əldə et və planlarını gerçəkləşdir.
Bu sərfəli kampaniya ilə yanaşı, Yelo Taksit kartı gündəlik alış-verişlərdə parlaq üstünlüklər təqdim edir:
• 70 günədək güzəşt dövründən yararlanmaq imkanı;
• 400 - 10 000 AZN-dək kredit xətti;
• Alış-verişləri 24 ayadək taksitlə ödəmək rahatlığı;
• 5 illik kart müddəti və 48 ayadək kredit müddəti.
Üstəlik, kartı yeni əldə edən müştərilərə özəl olaraq bir aylıq "Xoş gəldin" keşbek kateqoriyası hədiyyə olunur! Bu isə seçilmiş kateqoriyalarda yüksək faizli keşbeklər qazanmaq deməkdir. Yelo Taksit kartı: https://ylb.az/taksitkart.

https://www.innews.az/uploads/news/2026-07/_innews_559d81e93fb328c94d549a306_o.jpg
Yelo Bank has launched a fantastic summer campaign for installment cardholders! Until July 31, cash withdrawals with Yelo installment cards at Yelo Bank ATMs are completely commission-free. Get the cash you need immediately without paying any extra fees and bring your plans to life!
Along with this advantageous campaign, the Yelo installment card offers brilliant benefits for your daily shopping:
On top of that, new customers getting the card receive a special gift — a one-month "Welcome" cashback category! This means earning high cashback percentages in selected categories.