https://innews.az/uploads/news/2026-08/_innews_752a47e09280a07282203de21_o.jpg
Yelo Bank korporativ müştərilərinin işini sadələşdirən rəqəmsal həllərini genişləndirməyə davam edir. Bankın təqdim etdiyi növbəti yenilik sayəsində hüquqi şəxslər və fərdi sahibkarlar Yelo İnternet Bankçılıq platforması üzərindən tender qarantiyasını artıq heç bir girov təqdim etmədən əldə edə bilərlər.
İndiyədək tenderlərdə iştirak zamanı girov qoyulması tələbi sahibkarlar üçün əlavə sənədləşmə və vaxt itkisi yaradırdı. Yelo Bank bu baryeri aradan qaldıraraq, biznes subyektlərinə 5000 manatadək olan tender qarantiyasını əmlak qiymətləndirməsi olmadan, 100% rəqəmsal formatda təklif edir. Sahibkarlar tenderin şərtlərinə uyğun müddəti sərbəst seçərək, müraciətdən sənədin əldə olunmasınadək bütün prosesi birbaşa İnternet Bankçılıq kabinetindən həyata keçirə bilirlər.
Hələ də Yelo Bank-da biznes hesabı olmayan sahibkarlar da bu imkandan rahatlıqla yararlana bilərlər. Yelo İnternet Bankçılıq portalına daxil olaraq cəmi bir neçə dəqiqə ərzində rəqəmsal biznes hesabı açmaq və dərhal girovsuz tender qarantiyası üçün müraciət etmək mümkündür.
Xidmət haqqında daha ətraflı məlumat və müraciət üçün: https://ylb.az/ibank.
Bank xidmətləri ilə, eləcə də mikro kredit ilə bağlı əlavə suallarınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram, Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://innews.az/uploads/news/2026-08/_innews_752a47e09280a07282203de21_o.jpg
Yelo Bank continues to expand its digital solutions that simplify daily operations for corporate clients. Thanks to the Bank's latest innovation, legal entities and individual entrepreneurs can now obtain a tender guarantee through the Yelo Internet Banking platform with no collateral required.
Until now, the requirement to provide collateral when participating in tenders generated additional paperwork and time loss for business owners. Yelo Bank has removed this barrier, offering businesses an unsecured tender guarantee of up to 5,000 manats in a 100% digital format without property evaluation. Entrepreneurs can freely choose the duration according to the tender terms and complete the entire journey — from application to receipt of the document — directly within their Yelo Internet Banking account.
Entrepreneurs who do not yet have a business account at Yelo Bank can also easily take advantage of this opportunity. By accessing the Yelo Internet Banking portal, they can open a digital business account in just a few minutes and immediately apply for an unsecured tender guarantee.