Kampaniya uzadıldı: Kreditini Yelo-ya gətir, 2%-dək endirim qazan!
Kampaniya uzadıldı: Kreditini Yelo-ya gətir, 2%-dək endirim qazan! Kampaniya uzadıldı: Kreditini Yelo-ya gətir, 2%-dək endirim qazan!
Artıq avqust ayının sonunadək digər banklardakı kreditlərini Yelo-da cəmləyərək endirim qazana bilərsən! Hər ay fərqli banklara fərqli faizlər ödəməkdən yorulmusansa, kampaniyanı qaçırma: Yelo kreditini cari faizlərə 2%-dək endirimlə əldə et, üstəlik heç bir komissiya ödəmədən!
Kredit üzrə minimum faiz dərəcəsi 8.9%, maksimum limit isə 50 000 AZN təşkil edir. Bu limit daxilində həm digər borclarını birləşdirə, həm də əlavə nağd vəsait də saxlaya bilərsən. Kampaniya Yelo Bank-da aktiv krediti olmayan, digər banklarda hazırda kredit ödəyicisi olan hər kəs üçündür!
Aylıq xərclərinə nəzarəti ələ almaq və büdcənə qənaət etmək üçün avqustun sonuna kimi istənilən Yelo filialına müraciət et və ya rəqəmsal kanallar vasitəsilə müraciətini onlayn rəsmiləşdir. Onlayn kredit sifarişi: https://ylb.az/4f57ltz.
Bank xidmətləri ilə, eləcə də tecili kredit ilə bağlı əlavə suallarınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://www.innews.az/uploads/news/2026-08/_innews_16d8d6eceebd034989f56ba8b_o.jpg
До конца августа воспользуйся возможностью перевести действующий кредит из другого банка в Yelo и получить скидку до 2% к текущей процентной ставке. Объедини кредиты в одном банке, сократи ежемесячные расходы и оформи новый кредит без комиссии.
Минимальная процентная ставка по кредиту составляет 8,9%, а максимальная сумма — 50 000 AZN. В пределах этого лимита можно не только рефинансировать действующие кредиты, но и при необходимости получить дополнительные денежные средства.
Предложение действует для клиентов, у которых нет активного кредита в Yelo Bank, но есть действующие кредиты в других банках.
Оформить кредит можно до конца августа в любом филиале Yelo Bank или онлайн через цифровые каналы банка. Онлайн-заявка на кредит: https://ylb.az/4f57ltz.
Ищете выгодный срочный кредит прямо сейчас? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az