https://innews.az/uploads/news/2026-09/_innews_689e14556aa894531fc039b5c_o.jpg
Bank VTB (Azərbaycan) ASC Neftçilər filialı üçün planlaşdırma həllinin və dizayn layihəsinin hazırlanması xidmətlərinin satın alınması üzrə Tender elan edir
Tender sənədləri ilə Bankın Xətai prospekti, 38, Messenat Plaza, AZ 1008, Bank VTB (Azərbaycan) ASC ünvanında yerləşən ofisində tanış olmaq olar.
Tender təklifləri, üzərində sənədlərin siyahısı bərkidilmiş qeyri-şəffaf zərfdə bağlanmış və kontragentin möhürü ilə möhürlənmiş şəkildə (əgər kontragent fərdi sahibkardırsa, imzalanmış), 14.09.2026-cı il saat 11:00-dan gec olmayaraq bağlı və möhürlənmiş qeyri-şəffaf zərfdə (içindəkilərin möhürlənmiş və imzalanmış siyahısı əlavə olunmaqla) Bakı şəhəri, Nəsimi rayonu, Xətai pr., ev 38, Messenat Plaza, AZ 1008, Bank VTB (Azərbaycan) ASC ünvanında yerləşən Bankın baş ofisinə təqdim edilməlidir.

https://www.innews.az/uploads/news/2026-09/_innews_689e14556aa894531fc039b5c_o.jpg
ОАО Банк ВТБ (Азербайджан) объявляет тендер по оказанию услуг по разработке планировочного решения и дизайн-проекта филиала "Нефтчиляр"
С тендерной документацией можно ознакомиться в офисе Банка по адресу: пр. Хатаи, 38, Меценат Плаза, ОАО Банк ВТБ (Азербайджан), AZ 1008.
Конкурсная заявка должна быть представлена в непрозрачном закрытом конверте с прикрепленным снаружи перечнем содержащихся документов, заверенным печатью контрагента (в случае если контрагент — индивидуальный предприниматель, подписью), до 14.09.2026 года не позднее 11:00, в закрытом и запечатанном двойном конверте (с приложенным заверенным печатью и подписью списком содержимого), в главный офис Банка по адресу: г. Баку, пр. Хатаи, 38, Меценат Плаза, ОАО Банк ВТБ (Азербайджан), AZ 1008.