Ucqar kəndlərdə Yeni İl hədiyyələrini səbirsizliklə gözləyən, möcüzələrə inanan balaca sakinlər var. Şaxta babanın ayaq basmadığı kəndlərə səfər etmək, balacaları sevindirmək üçün Yelo Bank təşəbbüskar addım atıb.
"Biz birlikdəyik" komandası ilə birgə "Şaxta baba ucqar kəndlərdə" layihəsinə dəstək olan Yelo Bank Xaçmaz və Siyəsəzənə səfər edib. Bank adından burada yaşayan uşaqlara "Yelo evləri" və müxtəlif sürprizlərdən ibarət hədiyyə paketləri təqdim edilib. Şaxta Babanı ilk dəfə görən uşaqların həyəcanını, sevincini müşahidə etmək möhtəşəm idi.
Yelo Bank onlarla uşağın həyatında unudulmaz an yaşatmaqdan çox məmnundur və gələcəkdə bu cür təşəbbüskar ənənələrinə sadiq qalacaq.

В отдаленных деревнях есть маленькие жители, которые верят в чудеса и с нетерпением ждут новогодних подарков. Yelo Bank выступил с инициативой посетить эти деревни, куда ни ступала нога Деда Мороза и порадовать детей.
Вместе с командой «Мы вместе» Yelo Bank, поддерживающий проект «Дед Мороз в отдаленных селах», посетил Хачмаз и Сиязан. От имени банка проживающим здесь детям были вручены «домики Yelo», наполненные сладостями и подарочные наборы с различными сюрпризами. Было замечательно наблюдать за волнением и радостью детей, впервые увидевших Деда Мороза.
Мы всегда рады дарить незабываемые моменты детям, и впредь будем продолжать такие замечательные традиции!