https://innews.az/uploads/news/2023-06/_innews_78b42e8c6331ae1359fa965d8_o.jpg
Yelo Bank-ın dəstəyi ilə UNEC-də Ümummilli Lider Heydər Əliyevin 100 illik yubileyinə həsr olunmuş "Xarici dilin öyrənilməsində İnnovativ Strategiyalar" adlı I Beynəlxalq Forum uğurla başa çatıb. Tədbir yerli və xarici universitet nümayəndələrinin təqdimatında 14 panel və “workshop”ları əhatə edib. Forumun əsas müzakirə mövzuları ingilis dilinin tədrisində keyfiyyətin yüksəldilməsi, dil öyrənilməsi zamanı effektiv strategiyalar, bu sahə üzrə aktual problemlər və onların həll yolları olub.
Forumun açılışında UNEC-in rektoru, prof. Ədalət Muradov, Böyük Britaniya və Şimali İrlandiya Birləşmiş Krallığının ölkəmizdəki səfiri Fergus Auld və Yelo Bank İdarə Heyətinin sədri Anar Həsənov çıxış edib. A. Həsənov öz çıxışında məzunu olduğu universitetin uğurlarını görməkdən qürur duyduğunu bildirib. O, həmçinin, UNEC ilə Yelo Bank-ın müxtəlif istiqamətlərdə əməkdaşlıqlarının faydalı ola biləcəyini də vurğulayıb.
Qeyd edək ki, Yelo Bank korporativ sosial məsuliyyət strategiyasına uyğun olaraq fəal təhsil dəstəkçisidir. Bank, təhsilimizin parlaq gələcəyinə yönəlmiş təşəbbüslərini və universitetlərlə aktiv əməkdaşlığını davam etdirəcək.
Bank xidmətləri haqqında əlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram və ya Whatsapp hesablarımıza yazın. Yelo Bank AR Mərkəzi Bankının 203 saylı lisenziyası əsasında 25.02.1994-cü ildən 17 filial və 1 özünəxidmət mərkəzi ilə müştərilərin xidmətindədir. Ünvan: Həsən bəy Zərdabi pr. 81 K, Tel: 981

https://innews.az/uploads/news/2023-06/_innews_78b42e8c6331ae1359fa965d8_o.jpg
Успешно завершился первый международный форум "Инновационные стратегии в изучении иностранных языков" в UNEC, посвященный 100-летию Национального лидера Гейдара Алиева. Форум состоял из 14 панелей и мастер-классов, в которых принимали участие представители отечественных и иностранных университетов. Основные темы обсуждения касались улучшения качества преподавания английского языка, эффективных стратегий изучения языка, актуальных проблем в данной области и способов их решения.
На открытии форума выступили ректор UNEC, профессор Адалят Мурадов, посол Объединенного Королевства Великобритании и Северной Ирландии в нашей стране Фергус Аулд и председатель правления Yelo Bank Анар Гасанов. Во время своего выступления А. Гасанов выразил гордость наблюдать за успехами университета, выпускником которого он является. Он также подчеркнул, что сотрудничество с UNEC в различных направлениях может принести пользу Yelo Bank.
Следует отметить, что Yelo Bank является активным сторонником образования в соответствии со своей стратегией корпоративной социальной ответственности. Банк продолжит свои инициативы, направленные на светлое будущее нашего образования и активное сотрудничество с университетами.
У вас есть дополнительные вопросы о выгодном наличном кредите? Тогда звоните по номеру 981 или пишите нам на Facebook, Instagram или Whatsapp. Yelo Bank обслуживает клиентов с 25.02.1994 года по лицензии Центрального Банка АР №203 и имеет 17 отделений и 1 центр самообслуживания. Адрес: Зардаби 81к, Баку, Азербайджан, Тел: 981