https://innews.az/uploads/news/2023-07/_innews_96fac501e0d2051680d3db111_o.jpg
Yelo Bank filial şəbəkəsini genişləndirməyə və parlaq bankçılıq həllərini əlçatan etməyə davam edir. Bu dəfə Bank rəqəmsal konseptli daha bir filialını Tovuzda istifadəyə verdi. Ənənəvi filiallardan fərqli olaraq rəqəmsal filialda bank əməliyyatları terminallar vasitəsilə aparılır. Müştərilər rahat və çevik şəkildə kart, biznes və istehlak krediti əldə edə, əmanət hesabı aça və digər bank xidmətlərini həyata keçirə bilərlər. Bunlarla yanaşı, 24/7 rejimində hesablara mədaxil, kartdan vəsaitin nağdlaşdırılması, müxtəlif ödənişlər, pul köçürmələri də etmək mümkündür. Yeni filial Tovuz rayonunun Aşağı Öysüzlü kəndində yerləşir.
Filialın açılışı münasibətilə Yelo Bank-ın İdarə Heyətinin sədri Anar Həsənov bildirib ki, yeni, rəqəmsal filialda üstün xidmət səviyyəsi təqdim olunacaq: “Xidmət şəbəkəmizi xüsusilə regionlarda genişləndirməyimizin əsas məqsədi ölkənin real sektoruna hərtərəfli dəstək olmaqdır. Bu baxımdan Tovuzda geniş əməkdaşlıq potensialı görürük. Burda da ənənəvi bankçılıq modelindən ayrılıb, müştərilərimizə daha sürətli və daha rahat xidmət göstərməyi hədəfləyirik. Gələcək planlarımıza regionlarda rəqəmsal konseptdə daha bir neçə filial açmaq daxildir. Bununla ölkəmizdə yerli sahibkarlığın, eləcə də nağdsız ödənişlərin inkişafına təkan verəcəyimizə inanıram”.
Xatırladaq ki, bundan öncə Yelo Bank ard-arda Ağcabədi, Xaçmaz, Salyan və Qəbələ filiallarını müştərilərin istifadəsinə verib. Hazırda Bankın 18 filialı və 1 özünəxidmət mərkəzi fəaliyyət göstərir.
Onlayn kredit haqqında əlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram və ya Whatsapp hesablarımıza yazın.

https://innews.az/uploads/news/2023-07/_innews_96fac501e0d2051680d3db111_o.jpg
Yelo Bank продолжает расширять свою филиальную сеть и предлагать яркие банковские решения. В этот раз Банк открыл еще один цифровой филиал в Товузе. В отличие от традиционных отделений, в цифровом отделении банковские операции проводятся через терминалы. Клиенты могут легко и быстро получить карту, бизнес и потребительский кредиты, открыть депозит и воспользоваться другими банковскими услугами. Кроме того, доступны операции в режиме 24/7, включая доступ к счетам, снятие наличных с карты, различные платежи и переводы денег. Новый филиал находится в поселке Ашагы Ойсузлу Товузского района.
По поводу открытия филиала Председатель Правления Yelo Bank Анар Гасанов отметил, что в новом цифровом филиале будет предоставлено высокое качество обслуживания: "Основная цель расширения нашей сети обслуживания в регионах заключается в поддержке реального сектора экономики страны. В этом отношении мы видим широкий потенциал сотрудничества в Товузе. Здесь мы отклоняемся от традиционной модели банковского обслуживания и стремимся предоставить клиентам более быстрые и удобные услуги. В наших планах на будущее включено открытие еще нескольких цифровых филиалов в регионах. Я уверен, что это способствует развитию местного предпринимательства и безналичных платежей".
Напомним, что ранее Yelo Bank уже открыл филиалы в Агдаме, Хачмазе, Сальяне и Габале. В настоящее время функционируют 18 филиалов Банка и 1 центр самообслуживания.
Вас интересует онлайн кредит? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите нам через Facebook, Instagram или WhatsАpp.