https://innews.az/uploads/news/2023-08/_innews_b72659e0b0a3780a13a7cdf65_o.jpg
Gənclər üçün təcrübə proqramları və silsilə layihələr həyata keçirən Yelo Bank növbəti proqrama start verir. Bu dəfə “Yelaw Boot Camp” proqramı vasitəsilə bank fəaliyyətinin hüquqi tənzimlənməsi üzrə kadr hazırlığı həyata keçiriləcək. Layihəyə seçilən gənclər praktiki biliklərə yiyələnəcək, korporativ iş mühiti ilə tanış olacaq və real karyera imkanı əldə edəcəklər.
Ali təhsil müəssisələrin hüquq üzrə bakalavr və magistr pilləsində təhsil alan, eləcə də yenicə məzun olmuş gənclər proqrama müraciət edə bilərlər. Müraciətlər onlayn qaydada aparılır, iştirak etmək istəyənlər BURADAN qeydiyyatdan keçə bilərlər. Tələblərə uyğun namizədlər test mərhələsini keçdikdən sonra müsahibəyə dəvət ediləcək. Hər iki mərhələdən uğurla keçən 15 gənc proqramda iştirak hüququ qazanacaq.
5 həftə ərzində iştirakçılar bank fəaliyyətinin hüquqi tənzimlənməsinə dair təkcə nəzəri deyil, həm də praktiki biliklərə yiyələnəcəklər. Bankın təşkil etdiyi təlimlər peşəkar hüquqşünaslarının mentorluğu ilə baş tutacaqdır. Proqramı uğurla başa vurmuş iştirakçılar dərhal Yelo Bank-da işlə təmin olunacaqlar.
Korporativ Sosial Məsuliyyət strategiyasına uyğun olaraq Yelo Bank təcrübəsiz, lakin istedadlı kadrların yetişdirilməsinə və onların inkişafının dəstəklənməsinə önəm verir. Bu və digər layihələr ilə bağlı ətraflı məlumatı yelo.az veb-saytını ziyarət edərək və ya Bankın rəsmi sosial media hesablarına yazaraq əldə edə bilərsiniz.
Valyuta məzənnəsi haqqında əlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram və ya Whatsapp hesablarımıza yazın.

https://innews.az/uploads/news/2023-08/_innews_b72659e0b0a3780a13a7cdf65_o.jpg
Yelo Bank, который реализует для молодежи серию проектов, запускает очередную программу. На этот раз через программу Yelaw Boot Camp будет осуществляться подготовка кадров по правовому регулированию банковской деятельности. Молодежь, отобранная для участия в проекте, получит практические знания, познакомится с корпоративной рабочей средой и получит реальные возможности карьерного роста.
Подать заявку на участие в программе может молодежь, обучающаяся на уровне бакалавра и магистра права высших учебных заведений, а также только что окончившие их. Заявки подаются онлайн, желающие принять участие здесь могут зарегистрироваться. Кандидаты, соответствующие требованиям, будут приглашены на собеседование после прохождения тестирования. Право на участие в программе получат 15 молодежи, успешно прошедших оба этапа.
В течение 5 недель участники получат не только теоретические, но и практические знания о правовом регулировании банковской деятельности. Тренинги, организованные банком, будут проходить под наставничеством банковских профессиональных юристов. Участники, успешно завершившие программу, будут немедленно трудоустроены в Yelo Bank.
В соответствии со стратегией корпоративной социальной ответственности Yelo Bank делает упор на подготовку неопытных, но талантливых кадров и поддержку их развития. Подробную информацию об этом и о других проектах вы можете получить, посетив веб-сайт yelo.az или написать в официальные аккаунты банка в социальных сетях.
Вас интересует курс валюты? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите нам через Facebook, Instagram или WhatsАpp.