VTB (Azərbaycan) komissiyasız kreditlərin ödənilməsi və cari kart hesablarının artırılmasını elan edir.
VTB (Azərbaycan) bankının müştəriləri artıq kredit və kart hesablarını günün istənilən vaxtında "Express Pay", "Keshpay" ödəniş terminalları və "E-Pul" ödəmə sistemi vasitəsilə komissiyasız ödəyə bilərlər.
"Express Pay" və "Keshpay" ödəniş terminallarının geniş şəbəkəsi vasitəsi ilə kredit ödənişi və kart hesablarına komissiyasız mədaxil imkanının tətbiqi bankımızın müştərilərinə filiallarda növbədə dayanmaqdan azad edəcək. Biz daim müştəri xidməti infrastrukturunu inkişaf etdiririk və ödənişlər ekosisteminin inkişafına töhfə verməyə çalışırıq", - İdarə Heyətinin üzvü, Pərakəndə biznesin inkişafı departamentinin direktoru Yevgeni Borodin dedi.
Kredit ödənişi və kart hesabına mədaxil üzrə komissiya haqqı tutulmur.
Qeyd edək ki, VTB (Azərbaycan)ın müştəriləri komissiyasız krediti bizim rəsmi sayt üzırindəndə ödəyə bilərlər: https://vtbpayment.3dsecure.az/.
Digər odəmə üsulları haqqında buradan tanış ola bilərsiniz: https://vtb.az/ru/personal/online-services/info-page/.

ВТБ (Азербайджан) объявляет о возможности без комиссии оплачивать кредиты и пополнять карточные счета.
Клиенты банка ВТБ (Азербайджан) теперь могут оплачивать свои кредиты и карточные счета в любое время суток через платежные терминалы и системы онлайн-платежей «Express Pay», «Keshpay» и «E-Pul».
«Внедрение возможности без комиссии оплачивать кредиты и пополнять карточные счета в широкой сети платежных терминалов «Express Pay» и «Keshpay» освободит клиентов нашего банка от необходимости стоять в очередях и посещать филиалы банка. Мы постоянно развиваем инфраструктуру обслуживания клиентов и стремимся внести свой вклад в развитие экосистемы платежей», - сказал Член правления, Директор департамента развития розничного бизнеса ВТБ (Азербайджан) Евгений Бородин.
При погашении кредита и пополнении карточного счета указанными способами комиссия не взимается.
Отметим также, что без комиссии оплатить кредиты ВТБ (Азербайджан) можно на сайте: https://vtbpayment.3dsecure.az/.
О других способах оплаты кредита и пополнения счетов можно ознакомиться по ссылке: https://vtb.az/ru/personal/online-services/info-page/.