https://innews.az/uploads/news/2023-08/_innews_36f6c804a69b5d924ff06c738_o.jpg
Yelo Bank hər zaman gənclərə yönümlü layihələri ilə seçilir. Bu dəfə Bank-da “Media savadlılığında QHT-lərin rolu” layihəsinin növbəti görüşü keçirilib. Müxtəlif universitetlərdən 50-yə yaxın aktiv tələbə və məzunlar Yelo Bank-la tanışlıq üçün Baş ofisdə qonaq oldular. Əvvəlcə info-tur çərçivəsində Baş ofisin müasir interyeri və əməkdaşlar üçün yaradılmış imkanlardan geniş bəhs edildi. Tədbirin əsas məqamı Bank rəhbərliyi ilə görüş oldu. Yelo Bank-ın İdarə Heyətinin sədr müavini Günay Cəlilova gəncləri salamlayaraq Yelo Bank haqqında geniş məlumat verdi. O, həmçinin öz karyera və təhsil təcrübələrini bölüşərək, gənclərə çox dəyərli tövsiyələr etdi. İnsan Kapitalı və İctimaiyyətlə Əlaqələr üzrə rəhbər heyət də Yelo Bank-da keçirilmiş və gözlənilən layihələrdən ətraflı bəhs etdilər. GSİİYİB-in sədri Əfsələddin Ağalarov verilən dəstəyə görə Yelo Bank rəhbərliyinə göstərilən diqqətə görə, gənclər adından təşəkkürünü bildirdi. Sonda iştirakçıların sualları cavablandırıldı və onlara gələcək fəaliyyətlərində uğurlar arzu edilərək xatirə fotosu çəkdirildi.
Qeyd edək ki, layihə Azərbaycan Respublikası Qeyri-Hökumət Təşkilatlarına Dövlət Dəstəyi Agentliyinin maliyyə dəstəyi, Gəncliyin Sosial İqtisadi İnkişafına Yardım İctimai Birliyinin təşkilatçılığı ilə həyata keçirilir. Yelo Bank istedadlı gənclərin karyera dəstəkçisi olmaq siyasətinə hər zaman sadiqdir və gələcəkdə daha çox tələbə üçün Bankda "açıq qapı" və karyera günləri təşkil ediləcək.
Yelo Bank vakansiya elanları ilə maraqlanırsınız? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram və ya Whatsapp hesablarımıza yazın.

В Yelo Bank состоялась встреча со студентами
Yelo Bank всегда отличался своими молодежными проектами. На этот раз в Банке прошла очередная встреча в рамках проекта «Роль НПО в медиаграмотности». Около 50 активных студентов из различных вузов посетили головной офис, чтобы ознакомиться с Yelo Bank. Сначала в рамках инфотура гостей ознакомили с современным интерьерером Головного офиса и возможностями, созданными для сотрудников. Главным событием мероприятия стала встреча с руководством Банка. Гюнай Джалилова, заместитель председателя правления Yelo Bank, приветствовала молодых студентов и дала подробную информацию о банке. Она также поделилась своим карьерным и образовательным опытом и дала ценные советы молодежи. Сотрудники управления человеческого капитала и связей с общественностью также подробно рассказали о реализованных и ожидаемых проектах в Yelo банке. В конце были даны ответы на вопросы студентов и сделано фото на память с пожеланием успехов в их дальнейшей деятельности.
Отметим, что проект реализуется при финансовой поддержке Агентства государственной поддержки неправительственных организаций Азербайджанской Республики и организации Общественного объединения «Социально-экономическое развитие молодежи». Yelo Bank всегда привержен политике поддержки карьеры талантливых молодых людей, и в будущем в банке будут организованы дни открытых дверей и карьерные дни для большего числа студентов.
Вас интересуют вакансии в банке? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите нам через FacebookInstagram или WhatsАpp.