https://innews.az/uploads/news/2023-09/_innews_12a3634f46bbd50067e07655b_o.jpg
TuranBank özünün xidmət şəbəkəsinin inkişafı strategiyasına uyğun olaraq yeni Fəvvarələr şöbəsini müştərilərin istifadəsinə vermişdir. Baş tutan rəsmi açılış mərasimində Bankın rəhbər şəxsləri iştirak edib.
Bakı şəhəri, Səbail rayonu, Tərlan Əliyarbəyov küçəsi 9 ünvanında yerləşən yeni şöbə müasir standartlara cavab verən ofis binası ilə şəhər sakinlərinin və biznes subyektlərinin kredit istisna olmaqla bütün növ bank məhsul və xidmətlərindən daha operativ və rahatlıqla istifadəsini təmin edəcəkdir. Bütün zəruri imkanlara malik olan Fəvvarələr şöbəsi ənənəvi və rəqəmsal bank xidmət və məhsullarının müştərilər üçün əlçatan olmasına şərait yaradacaqdır. Rəqəmsallaşma strategiyasına əsasən TuranBank müştərilərini elektron və mobil bankçılıq həlləri ilə davamlı olaraq təmin etməyi hədəfləyib.
Qeyd edək ki, TuranBank-ın Fəvvarələr şöbəsi həftənin bütün günləri, saat 00:00-dək müştərilərin xidmətindədir.
Ölkənin sosial-iqtisadi tərəqqisində fəal iştirak edən TuranBank-ın əsas missiyası kiçik və orta sahibkarlığa və iqtisadiyyatın real sektorunun inkişafına töhfə verməkdir.
1992-ci ildən etibarən fəaliyyət göstərən TuranBank 20 satış nöqtəsi ilə fərdi və korporativ müştərilərin xidmətindədir. Filial şəbəkəsinin genişləndirilməsi istiqamətində müxtəlif tədbirlər həyata keçirən Bank bu il də şəhər və regionlarda yeni filial və şöbələrin açılmasını planlaşdırır. TuranBank-ın ölkə üzrə xidmət şəbəkəsi haqqında ətraflı məlumatı keçidə daxil olaraq əldə edə bilərsiniz.
Bankın təqdim etdiyi məhsul və xidmətlərlə bağlı ətraflı məlumatı (012) 935 Məlumat Mərkəzinə zəng edərək, TuranBank-ın rəsmi veb səhifəsini və ya sosial şəbəkələrdəki (Feysbuk, İnstaqram və s.) səhifələrini izləyərək əldə edə bilərsiniz.

https://innews.az/uploads/news/2023-09/_innews_12a3634f46bbd50067e07655b_o.jpg
TuranBank new in line with its service network development strategy He made the fountains department available to customers. Executives of the Bank participated in the official opening ceremony.
The new branch, located at 9 Tarlan Aliyarbeyov Street, Sabail District, Baku city, will ensure more prompt and convenient use of all types of bank products and services, except loans, by city residents and business entities with an office building that meets modern standards. The Fountains branch, which has all the necessary facilities, will make traditional and digital banking services and products accessible to customers. Pursuant to the digitalization strategy, TuranBank aims to continuously provide its customers with electronic and mobile banking solutions.
It should be noted that TuranBank’s Fountains department is at the service of customers all days of the week, until 00:00.
Actively participating in the socio-economic progress of the country, the main mission of TuranBank is to contribute to small and medium entrepreneurship and the development of the real sector of the economy.
Operating since 1992, TuranBank serves private and corporate customers with 20 sales points. The Bank, which has implemented various measures to expand the branch network, plans to open new branches and departments in cities and regions this year. Detailed information about TuranBank’s service network across the country to the transition you can get it by entering.
For detailed information on the products and services provided by the bank, call the Information Center at (012) 935, and contact TuranBank’s official website. web page or in social networks (Facebook, Instagram etc.) you can get by following the pages.