https://innews.az/uploads/news/2023-10/_innews_4a3ab1d3b8a2ef3995ae9161a_o.jpg
Azercell müvəffəqiyyətlə təhsil alan və akademik fərq nümayiş etdirən tələbələri təhsilə daha çox həvəsləndirmək, yüksək potensiala malik gənclərin gələcək mütəxəssis kimi formalaşmasına dəstək olmaq məqsədilə növbəti “Tələbə Təqaüdü Proqramı”na start verir.
Şirkət “Tələbə Təqaüdü Proqramı 2024”ə seçilmiş 10 tələbəyə aylıq 300 azn məbləğində təqaüd təqdim edəcək.
İnformasiya Texnologiyaları, Kibertəhlükəsizlik, Biznes Analitikası, Data Elmi, Marketinq sahələri üzrə Azərbaycan Respublikasının müxtəlif ali təhsil müəssisələrində bakalavr təhsili alan sonuncu 2 kursun tələbələri bu proqrama müraciət edə bilərlər. Namizədlərin son 2 kurs qiymətləri A və ya B (5 və ya 4) olmalıdır.
Azercell-in “Tələbə Təqaüdü Proqramı”na müraciət etmək üçün şirkətin rəsmi veb səhifəsində (www.azercell.jobs) müvafiq linkə keçid almaq lazımdır. Seçim mərhələlərinin gedişi və nəticəsi haqqında məlumat namizədlərin elektron poçtuna göndəriləcək. Ərizələr 01.10.2023-dən 31.10.2023 tarixinədək və yalnız onlayn formatda qəbul ediləcək.
Əlavə məlumat üçün telebe@azercell.com ünvanına müraciət edə bilərsiniz.
Qeyd edək ki, Azercell əməkdaşlarının Gəncə (17.10.2023), Naxçıvan (23.10.2023) və Lənkəran (30.10.2023) şəhərlərinə səfər edərək proqram çərçivəsində universitetlərdə tələbələrlə görüşləri də təşkil olunacaq.
Azercell-in “Tələbə Təqaüdü Proqramı” yalnız maddi dəstəklə məhdudlaşmır. Hər il bu proqram çərçivəsində onlarla gənc Azercell-də təcrübə keçərək telekommunikasiya sahəsi üzrə biliklərini artırır və gələcək karyeraları üçün əvəzedilməz təcrübə qazanırlar.

https://innews.az/uploads/news/2023-10/_innews_4a3ab1d3b8a2ef3995ae9161a_o.jpg
Студенты, прошедшие отбор для участия в программе, получат ежемесячную стипендию в размере 300 манатов от лидирующего мобильного оператора
Azercell в очередной раз запускает программу «Студенческая стипендия», целью которой является поощрение и поддержка профессионального развития студентов вузов Азербайджана, демонстрирующих успехи и академические достижения в учебе.
Компания будет выплачивать ежемесячную стипендию в размере 300 манатов 10 студентам, ставшим победителями программы «Студенческая стипендия 2024» до конца всего периода обучения.
Подать заявку для участия в программе могут студенты последних двух курсов бакалавриата из различных высших учебных заведений Азербайджанской Республики, получающие образование в таких областях, как информационные технологии, кибербезопасность, бизнес-аналитика, наука о данных и маркетинг. Кандидаты должны иметь оценки «A» или «B» («5» или «4») за прошедший период обучения.
Все заявки на программу «Студенческая стипендия» принимаются с 01.10.2023 по 31.10.2023 только в онлайн-формате на официальном сайте компании Azercell (www.azercell.jobs). Информация о ходе отбора и промежуточных результатах будет отправляться на электронную почту кандидатов.
Для получения дополнительной информации нужно обратиться по электронному адресу telebe@azercell.com.
Отметим, что в рамках реализации программы сотрудники Azercell посетят города Гянджа (17.10.2023), Нахчыван (23.10.2023) и Лянкяран (30.10.2023), где также встретятся со студентами вузов.
Программа «Студенческая стипендия» Azercell не ограничивается лишь финансовой поддержкой. Ежегодно в рамках этой программы десятки молодых людей проходят стажировку в Azercell, совершенствуют свои знания в сфере телекоммуникаций и получают бесценный опыт для своей будущей карьеры.