https://innews.az/uploads/news/2022-07/_innews_63de98dec99e4df7656e0f088_o.jpg
Yelo Bank, İqtisadiyyat Nazirliyinin Sahibkarlığın İnkişafı Fondu (SİF) və “ABAD” publik hüquqi şəxs birgə əməkdaşlığa başlayıblar. Əməkdaşlığın əsas məqsədi ailə təsərrüfatlarının yaradılması və genişləndirilməsi, “ABAD”çıların investisiya layihələrinin dövlətin güzəştli kreditləri hesabına maliyyələşdirilməsinə dəstək verməkdir.
Əməkdaşlıq çərçivəsində “Yelo Bank” müvəkkil bank kimi SİF hesabına “ABAD”çıların layihələrinin dövlətin güzəştli kreditləri hesabına maliyyələşdirilməsini həyata keçirir, “ABAD” publik hüquqi şəxs isə maliyyələşdirilmiş layihələr hesabına əldə olunmuş məhsulun tanıdılması, bazara çıxarılması və satışının təşkilində sahibkarlara dəstək göstərir.
Birgə əməkdaşlığın nəticəsi olaraq 2022-ci ilin iyun-iyul ayları ərzində “ABAD”çılara məxsus 3 investisiya layihəsi maliyyələşdirilib və bu məqsədlə 110 min manat güzəştli kredit vəsaiti ayrılıb. Maliyyələşdirilmiş layihələr əsasən bağçılıq, arıçılıq və heyvandarlığın inkişafına xidmət edir.
Yelo Bank sahibkarlığın, xüsusilə də kənd təsərrüfatının inkişafına və maliyyələşməsi istiqamətində SİF ilə aktiv əməkdaşlıq edir. Bu əməkdaşlıq çərçivəsində Bank 10 milyon manatadək biznes kreditini illik 5%-dən başlayaraq 60 ayadək müddətə verir. Qeyd edək ki, Yelo Bank 2022-ci ilin ilk 6 ayı ərzində SİF vəsaitləri hesabına verilən kreditlərin sayına görə müvəkkil banklar arasında ilk 3-lükdə qərarlaşıb.
Daha ətraflı məlumat və onlayn sifariş üçün: https://bit.ly/ylpqwrtv
Bank xidmətləri haqqında (girovsuz biznes krediti və s.) əlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram və ya Whatsapp hesablarımıza yazın.

https://innews.az/uploads/news/2022-07/_innews_63de98dec99e4df7656e0f088_o.jpg
Yelo Bank, SİF - Фонд Развития Предпринимательства Министерства Экономики и юридическое лицо публичного права “ABAD” начали совместное сотрудничество. Основной целью сотрудничества является создание и расширение семейного хозяйства, поддержка финансирования инвестиционных проектов предпринимателей-абадчи.
В рамках сотрудничества Yelo Bank, как уполномоченный банк, осуществляет финансирование проектов предпринимателей-абадчи за счет государственных льготных кредитных средств SİF, а юридическое лицо “ABAD” оказывает поддержку предпринимателям в организации и продвижения, маркетинга и реализации продукции, полученной за счет финансируемых проектов.
В результате совместного сотрудничества в течение июня-июля 2022 года было профинансировано 3 инвестиционных проекта предпринимателей-абадчи, а сумма выделенных на эти цели льготных кредитов составила 110 тысяч манатов. Финансируемые проекты в основном служат развитию садоводства, пчеловодства и животноводства.
Yelo Bank активно сотрудничает с SIF в направлении развития и финансирования предпринимательства, особенно сельского хозяйства. В рамках данного сотрудничества Банк предоставляет бизнес-кредит до 10 млн манатов от 5% годовых на срок до 60 месяцев. Следует отметить, что Yelo Bank вошел в топ-3 среди уполномоченных банков по количеству выданных кредитов за счет средств SİF за первые 6 месяцев 2022 года.
Для получения дополнительной информации и онлайн-заказа: https://bit.ly/ylpwjrf
Интересует вопросы по банковским услугам (kредит для бизнеса без залога)? Тогда звоните на 981 или напишите в наши аккаунты в Facebook, Instagram , Whatsapp.