https://innews.az/uploads/news/2024-03/_innews_82d068386ca628cad22b3a8fa_o.jpg
Əməkdaşlarının asudə vaxtlarını səmərəli və maraqlı dəyərləndirmələri üçün Yelo Bank davamlı layihələr həyata keçirir. Onlardan biri isə Bankdaxili intellektual yarış olan YeLogika Pro oyunudur. Ötən həftə yarışın yaz mövsümü yekunlaşıb. 150-dən çox əməkdaşın 27 komanda ilə yarışdığı oyun “quiz” formatında keçirilib. Gərgin, həyəcanlı və eyni zamanda maraqlı keçən oyun “Xəzinədarlar” komandasının 3-cü, “Human Capitalism” komandasının 2-ci və “Multivitamin” komandasının 1-ci yerdə qərarlaşması ilə yekunlaşıb.
Yelo Bank pozitiv iş mühitinə önəm verir. Bu səbəbdən həm baş ofis heyətini, həm də filial əməkdaşlarını müxtəlif oyunlara, yarışlara, master-klaslara, turlara və s. tədbirlərə cəlb edir. Bankın daxilində təkcə intellektual deyil, həm də futbol, boulinq komandaları formalaşdırılıb. Həftəlik yoqa dərsləri keçirilir, peşəkar həkimlər banka ödənişsiz konsultasiya və müayinə üçün dəvət edilir. Bankın əsas fəlsəfəsi əməkdaşlara kapital kimi yanaşmaq, daim onların rifahı üçün sərmayelər etməkdir. Əgər bankçılıq sahəsində karyera qurmaq və Yelo komandasına qoşulmaq arzusundasansa, Bankın aktiv vakansiya elanlarını dəyərləndir: https://bit.ly/bank-vakansiya
Yelo Bank vakansiya elanları ilə maraqlanırsınız? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://innews.az/uploads/news/2024-03/_innews_82d068386ca628cad22b3a8fa_o.jpg
Yelo Bank постоянно реализует разные проекты для того, чтобы интересно и эффективно использовать свободное время своих сотрудников. Один из таких проектов — игра «YeLogika Pro», внутрибанковское интеллектуальное соревнование. Весенний сезон соревнований завершился на прошлой неделе. Игра, в которой соревновались более 150 сотрудников из 27 команд, прошла в формате викторины. Напряженная, захватывающая и в то же время увлекательная игра завершилась победой команды «Multivitamin». Второе место заняла команда «Human Capitalism», а третье досталось команде «Xəzinədarlar».
Yelo Bank уделяет большое внимание созданию и развитию позитивной рабочей среды. По этой причине сотрудников как головного офиса, так и филиалов приглашают участвовать в различных играх, конкурсах, мастер-классах, экскурсиях и других мероприятиях. В банке созданы не только интеллектуальные, но и футбольные, боулинговые команды. Еженедельно проводятся занятия по йоге, а также приглашаются профессиональные врачи для бесплатной консультации и обследования. Основная философия банка заключается в том, чтобы относиться к сотрудникам как к самому ценному активу и постоянно инвестировать в их развитие и благосостояние. Если вы хотите построить карьеру в банковской сфере и присоединиться к команде Yelo, ознакомьтесь с активными вакансиями Банка по ссылке: https://bit.ly/bank-vakansiya
Вас интересуют вакансии в банках? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az