https://innews.az/uploads/news/2022-07/_innews_60a70cc9817358c821cc80918_o.jpg
Bank VTB (Azərbaycan) ASC Telegram kanalında Çat Botun yaradılması və tətbiqi üzrə AÇIQ TENDER ELAN EDİR
Tender təklifi qeyri-şəffaf, möhürlənmiş ikiqat zərfdə üzərində qarşı tərəfin möhürü ilə (qarşı tərəf fərdi sahibkardırsa, imzası ilə) təsdiq edilmiş sənədlərin siyahısı ilə 5 avqust 2022-ci il saat 16:00-dan gec olmayaraq Bakı şəhəri, Nəsimi rayonu, Xətai pr., 38 Messenat Plaza, АZ 1008, Bank VTB (Azərbaycan) ASC ünvanında yerləşən Bankın baş ofisinə təqdim edilməlidir.
Tender təkliflərinin qiymətləndirilməsində aşağıdakı meyarlara üstünlük veriləcəkdir: ən səmərəli tender təklifinə və texniki şərtlərin keyfiyyətinə.

https://innews.az/uploads/news/2022-07/_innews_60a70cc9817358c821cc80918_o.jpg
Bank VTB (Azerbaijan) OJSC ANNOUNCES A TENDER for the development and implementation of the Chat Bot in the Telegram channel
The bid must be submitted in an opaque closed double envelope with an attached list of the contents of the documents, certified by the seal of the counterparty (if the counterparty is an individual entrepreneur, by signature) till 16:00 August 5, 2022 to the Bank's main office at the address: Baku, 38 Khatai Ave., Messenat Plaza, VTB Bank OJSC (Azerbaijan), АZ 1008, Competitive (Tender) Committee of VTB Bank OJSC (Azerbaijan).
Priority in the evaluation of tender proposals will have the following criteria: the most advantageous tender proposal and the quality of technical conditions.