https://innews.az/uploads/news/2024-04/_innews_efc5e600a33cbe9b29eb8f038_o.jpg
Aprelin 26-da energetika naziri Pərviz Şahbazov Biləsuvar, İmişli, Saatlı, Sabirabad, Salyan, Neftçala, Cəlilabad və Cəbrayıl rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Qəbul saat 11:00-dan başlayaraq Biləsuvar rayon Heydər Əliyev Mərkəzində (ünvan: Biləsuvar şəhəri, Mübariz İbrahimov küçəsi 213) keçiriləcək.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar qeydiyyatdan keçmək üçün Energetika Nazirliyinin “974” Çağrı Mərkəzi, 598-16-55 “Qaynar Xətt”i, 598-16-53/54 (daxili 1145, 1245, 1146, 1147) telefon nömrələri (əlaqələndirici şəxs: Azər Rzayev), minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı, eləcə də Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin Lənkəran filialı (əlaqələndirici şəxs: Xəyyam Aydınov: əlaqə telefonu: (050) 305-51-67, elektron poçt ünvanı: office.lankaran@regulator.gov.az), İmişli filialı (əlaqələndirici şəxs: İbrahim Şirinov, əlaqə telefonu: (050) 200-36-11, elektron poçt ünvanı: office.imishli@regulator.gov.az) və Şirvan filialı (əlaqələndirici şəxs: Ceyhun Rzayev, əlaqə telefonu: (050) 225-34-86, elektron poçt ünvanı: office.shirvan@regulator.gov.az) vasitəsilə müraciət edə bilərlər. Həmçinin Energetika Nazirliyinin www.minenergy.gov.az internet səhifəsində yaradılmış “Qəbula yazılmaq“ bölməsi vasitəsilə də qəbul üçün müraciət etmək mümkündür.

https://innews.az/uploads/news/2024-04/_innews_efc5e600a33cbe9b29eb8f038_o.jpg
On April 26, the Minister of Energy Parviz Shahbazov will receive citizens from Bilasuvar, Imishli, Saatli, Sabirabad, Salyan, Neftchala, Jalilabad and Jabrayil regions.
Reception will be held from 11:00 at Heydar Aliyev Center of Bilasuvar region (address: Mubariz Ibrahimov str. 213, Bilasuvar).
Citizens willing to attend can register through Call Center of the Ministry: "974", Hot Line: 598-16-55, the telephone number: 598-16-53 / 54 (ext. 1145, 1245, 1146, 1147) (contact person: Azer Rzayev), e-mail address of the Ministry of Energy minenergy@minenergy.gov.az, as well as Lankaran branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Khayyam Aydinov, contact numbers: (050) 305-51-67, e-mail: office.lankaran@regulator.gov.az), Imishli branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Ibrahim Shirinov, contact numbers: (050) 200-36-11, e-mail: office.imishli@regulator.gov.az), Shirvan branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Rzayev, contact numbers: (050) 225-34-86, e-mail: office.shirvan@regulator.gov.az). Citizens can also register through the Request for the Reception section at www.minenergy.gov.az.