https://innews.az/uploads/news/2022-08/_innews_1427856f8e7d5cd9a74d8734b_o.jpg
“Nar” “YAŞAT” Fondunun və “ASAN Könüllüləri” Təşkilatının birgə təşkilatçılığı ilə şəhid övladları üçün həyata keçirilən ikinci “YAŞAT” düşərgəsinə qatılıb. “Nar”ın da dəstəkçilərindən olduğu layihənin əsas məqsədi şəhid yadigarlarının gələcəyinə töhfə vermək, onların cəmiyyətə inteqrasiyasına kömək etməkdir. Mobil operator düşərgənin 4-cü həftəsində uşaqlar üçün mobil rabitə ilə bağlı interaktiv təlim təşkil edib.
“Nar”ın İctimaiyyətlə əlaqələr departamentinin rəhbəri Əziz Axundov tərəfindən keçirilən təlimdən sonra uşaqlar müzakirəyə qoşulub və bu sahə ilə bağlı onların sualları cavablandırılıb.
Şəhid övladlarına dəstəyin vacibliyini diqqətə çatdıran Əziz Axundov:
“”Nar” olaraq bizim üçün xüsusi əhəmiyyətə malik olan bu layihənin bir parçası olmaqdan qürur duyur, uşaqların düşərgə zamanı əldə etdikləri təcrübələrin onların şəxsi inkişafına böyük töhfə verəcəyinə inanırıq”, - deyə qeyd edib.

https://innews.az/uploads/news/2022-08/_innews_1427856f8e7d5cd9a74d8734b_o.jpg
Nar participated in the second "YASHAT" camp organized for the children of martyrs under the joint organization of the "YASHAT" Foundation and the "ASAN Volunteers". The project is aimed to contribute to the future development of children of martyrs and help them integrate into the society. During the 4th week of the camp, "Nar" organized an interactive training for children on mobile communication.
After the training conducted by Aziz Akhundov, head of Public Relations department at Nar, the children joined the discussion and their questions related to this field were answered.
Aziz Akhundov emphasized the importance of supporting the children of martyrs:
"As Nar, we are proud to be a part of this project, which is of special importance for us. We believe that the experiences gained by children during the camp will greatly contribute to their personal development," he said.