https://innews.az/uploads/news/2022-09/_innews_0579f87c388b4c2248b9d921e_o.jpg
Birbank Visa kart sahibləri üçün yeni qazandıran kampaniya başlayıb. Şərtlərə görə Metropark alış-veriş mərkəzində Birbank partnyorlarında edilən istənilən taksit əməliyyatları üçün 10% keşbek qazana biləcəklər. 30 sentyabr 2022-ci il tarixinədək davam edəcək aksiyada hər müştəri toplam 50 AZN məbləğində keşbek qazana bilər.
Qeyd edək ki, bütün Birbank kartlarının həm taksit, həm də debet növü mövcuddur. Birbank Cashback kartı sahibinə ikiqat ƏDV bonusu və nağdsız ödənişlərdə 1,5%-dən 30%-dək keşbek, Birbank Miles isə istənilən aviaşirkətin aviabiletinə dəyişdirilməsi mümkün olan millər qazandırır. Birbank Cashback debet kartları ilə ay ərzində 4000 manatadək istənilən yerli bankomatda vəsait nağdlaşdırarkən və ölkədaxili istənilən bank kartına pul köçürərkən heç bir komissiya haqqı tutulmur. Həmçinin Birbank Miles və Birbank Umico kartları ilə ay ərzində 4000 manatadək Kapital Bank-a məxsus bankomatlarda nağdlaşdırma və ölkədaxili istənilən bank kartına pul köçürməsi komissiyasızdır. Birbank taksit kartı istifadəçiləri isə 63 günədək güzəşt müddətindən faydalana bilərlər.

https://www.innews.az/uploads/news/2022-09/_innews_0579f87c388b4c2248b9d921e_o.jpg
Для держателей карт Birbank Visa стартовала новая акция, по условиям которой за любую покупку в рассрочку в партнерских магазинах Birbank, расположенных в торговом центре Metropark, можно будет получить кешбэк 10%. В акции, которая продлится до 30 сентября 2022 года, каждый клиент может заработать в общей сложности не более 50 AZN кешбэка.
Напомним, что все разновидности карты Birbank предлагаются в двух типах — дебетовая и карта рассрочки. Birbank Cashback дает держателю НДС-бонусы в двукратном размере и кешбэк от 1,5% до 30% при безналичных оплатах, а Birbank Miles — мили, которые можно обменять на билет любой авиакомпании. За снятие наличных в банкоматах местных банков и переводы на любую банковскую карту внутри страны на сумму до 4000 AZN в течение месяца по дебетовым картам Birbank Cashback комиссия не взимается. Держатели дебетовых карт Birbank Miles и Birbank Umico могут снимать наличные в банкоматах Kapital Bank и переводить деньги на любую местную карту до 4000 AZN в течение месяца без комиссии. Держатели карт рассрочки Birbank могут пользоваться льготным периодом до 63 дней.