https://innews.az/uploads/news/2024-12/_innews_52a86def7ae55214f65ca6f78_o.jpg
Büdcənə uyğun Yeni il alış-verişi Yelo Taksit kartı ilə artıq daha asandır! Yelo taksit kartının tərəfdaş mağazalarında 2-24 ay müddətinə faizsiz və komissiyasız taksit imkanı təqdim edirik. Ən sevdiyin məhsulları his-sə-lə-yib almaq bu qədər rahat olmamışdı.
Yelo kartın tərəfdaş mağazaları bunlardır:
- Smart Electronics – Elektronika və məişət texnikası
- Adidas (Neftçilər pr. 111) – Geyim
- Çarıq Ayaqqabı – Geyim
- Yelo Travel – Turizm agentliyi
- Uğur Travel – Turizm agentliyi
Əsas üstünlüklərdən biri odur ki, ödəniş zamanı fiziki kart təqdim etmək tələb olunmur. Yelo Taksit kartı sahibləri sadəcə kassirə alış-verişlərini his-sə-li şəkildə həyata keçirəcəklərini bildirməli və Yelo mobil tətbiqinə göndərilən sorğunu təsdiqləmələri kifayətdir.
Yeni ili Yelo Taksit kartının üstünlükləri ilə qarşıla! Sifariş etmək üçün: https://bit.ly/yltyhnf
Bank xidmətləri, eləcə də onlayn kredit haqqında əlavə suallarınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://www.innews.az/uploads/news/2024-12/_innews_52a86def7ae55214f65ca6f78_o.jpg
С картой рассрочки Yelo ты можешь приобрести любимые товары в партнерских магазинах с беспроцентной рассрочкой на срок от 2 до 24 месяцев абсолютно без комиссии. Покупки стали еще удобнее и доступнее!
Партнеры карты Yelo:
- Smart Electronics – Электроника и бытовая техника
- Adidas (пр. Нефтяников, 111) – Одежда
- Charig Обувь – Одежда
- Yelo Travel – Туристическое агентство
- Ugur Travel – Туристическое агентство
Одно из главных преимуществ карты Yelo – отсутствие необходимости предъявлять физическую карту при оплате. Просто сообщи кассиру, что хочешь оформить покупку в рассрочку, и подтверди запрос, отправленный через мобильное приложение Yelo.
Встречай Новый год с удобством и выгодой от карты рассрочки Yelo! Закажи карту уже сегодня: https://bit.ly/yltyhnf
Вас интересуют банковские услуги, включая онлайн-кредиты? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az