https://innews.az/uploads/news/2025-05/_innews_af8cf25350142932eedfcc0dd_o.jpg
Yelo Bank əməkdaşlarının şəxsi inkişafını və iş mühitində motivasiyasını artırmaq məqsədilə müxtəlif maarifləndirici və əyləncəli layihələr həyata keçirir. Bu təşəbbüslərdən biri olan “YeLogika Pro” - bankdaxili intellektual yarış artıq bir ənənəyə çevrilib. Ötən həftə yarışın yaz mövsümünə yekun vurulub. 120-dən çox əməkdaşın iştirakı ilə keçirilən və 24 komandanın mübarizə apardığı bu oyun kviz formatında təşkil olunub. Gərgin və bilik dolu yarışın sonunda “Xəzinədarlıq” komandası birinci yeri qazanaraq qalib olub. “Nərimanov filialı” komandası ikinci, “Maliyyə” komandası isə üçüncü yeri bölüşür.
Yelo Bank əməkdaşları üçün yalnız intellektual yarışlarla kifayətlənmir. Bank daxilində futbol və boulinq komandaları formalaşdırılıb, həftəlik yoqa dərsləri, peşəkar həkimlərlə tibbi konsultasiyalar, master-klaslar, regional turlar və digər tədbirlər davamlı olaraq təşkil olunur. Bu fəaliyyətlərin məqsədi iş mühitini daha pozitiv və dinamik saxlamaq, əməkdaşların fiziki və zehni rifahını dəstəkləməkdir.
Yelo Bank insan kapitalını öz uğurunun əsas dayağı hesab edir və bu fəlsəfəyə uyğun olaraq, əməkdaşlarının inkişafına daim sərmayə yatırır. Əgər sən də dinamik komandanın bir hissəsi olmaq və bankçılıq sahəsində uğurlu karyera qurmaq istəyirsənsə, Yelo-da aktiv vakansiyalarla tanış ol: https://bit.ly/bank-vakansiya.
Yelo Bank vakansiya elanları ilə maraqlanırsınız? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://innews.az/uploads/news/2025-05/_innews_af8cf25350142932eedfcc0dd_o.jpg
Yelo Bank активно реализует различные образовательные и развлекательные проекты с целью развития личностных качеств своих сотрудников и повышения их мотивации. Одной из таких инициатив стал внутрибанковский интеллектуальный конкурс «YeLogika Pro», который уже прочно вошёл в корпоративную традицию.
На прошлой неделе завершился весенний сезон конкурса. В игре, организованной в формате викторины, приняли участие более 120 сотрудников, объединённых в 24 команды. По итогам напряжённой и увлекательной борьбы первое место заняла команда «Казначейство», второе место — команда «Наримановский филиал», а третье — команда «Финансы».
Yelo Bank придаёт большое значение созданию гармоничной корпоративной культуры и не ограничивается только интеллектуальными мероприятиями. В Банке сформированы команды по футболу и боулингу, регулярно проводятся занятия по йоге, организуются медицинские консультации с профессиональными врачами, мастер-классы, региональные туры и другие активности. Все эти инициативы направлены на укрепление позитивной атмосферы и поддержку физического и психологического благополучия сотрудников.
Yelo Bank рассматривает человеческий капитал как главный ресурс своего успеха и, следуя этой философии, продолжает инвестировать в развитие своей команды. Если вы хотите стать частью динамичной компании и построить карьеру в банковской сфере, ознакомьтесь с актуальными вакансиями Yelo: https://bit.ly/bank-vakansiya.
Хотите узнать о доступных вакансиях в банке? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az