https://innews.az/uploads/news/2025-06/_innews_6d53fe1eb609b50253cb2d1ea_o.jpg
Yelo Bank yay mövsümündə mikro biznes sahiblərinə əlavə inkişaf imkanı təqdim etmək məqsədilə yeni kampaniyaya start verib. Kampaniya çərçivəsində mikro bizneslə məşğul olan şəxslər 100 000 AZN-dək kredit əldə edə və əsas məbləğin ödənişinə 3 ay sonra başlaya bilərlər.
Yay fəslində bir çox biznes öz işini böyütməyə davam edir. Yelo Bank bu dövrü dəyərləndirmək istəyən sahibkarlar üçün illik 10%-dən başlayan faizlə sərfəli və çevik maliyyə dəstəyi təqdim edir.
Yelo Bank-ın mikro kredit məhsulu sürətli rəsmiləşmə, şəffaf şərtlər və maksimum 48 ayadək ödəniş müddəti ilə fərqlənir. Müştərilər kredit ödənişlərini öz biznes dövriyyələrinə uyğun şəkildə tənzimləyə və maliyyə yükünü rahatlıqla idarə edə bilərlər. Mikro krediti indi sifariş et: bit.ly/yelomikro
Kredit müraciəti üçün Yelo Bank filiallarına yaxınlaşmaq və ya Yelo Business mobil tətbiqi vasitəsilə onlayn şəkildə müraciət etmək kifayətdir. Kampaniya və şərtlər barədə daha ətraflı məlumat üçün 981 Çağrı Mərkəzinə və ya www.yelo.az saytına daxil olmaq mümkündür.

https://www.innews.az/uploads/news/2025-06/_innews_6d53fe1eb609b50253cb2d1ea_o.jpg
Yelo Bank has launched a new campaign this summer to provide micro business owners with additional development opportunities. As part of the campaign, individuals engaged in micro businesses can obtain a loan of up to 100,000 AZN and start repaying the principal amount after 3 months.
Many businesses continue to expand during the summer season, and Yelo Bank offers profitable and flexible financial support with interest rates starting at 10% per annum for entrepreneurs looking to make the most of this period.
Yelo Bank's micro loan product stands out for its fast processing, transparent terms, and a maximum repayment period of up to 48 months. Customers can adjust their loan payments according to their business cycles and easily manage their financial obligations. Apply for a microloan now: bit.ly/yelomikro
To apply for a loan, simply visit any Yelo Bank branch or apply online via the Yelo Business mobile application. For more detailed information about the campaign and terms, you can contact the 981 Call Center or visit www.yelo.az.