https://innews.az/uploads/news/2022-10/_innews_2e265c3115fa7ec50998ae075_o.jpg
Ölkənin parlaq bankı Yelo Bank fərqlənmək və inkişaf etmək istəyən gənclər üçün daha bir imkan yaradır. Bank bakalavr dərəcəsində təhsil alan, eləcə də sosial aktiv tələbələr üçün “Yelo Ambassadors” layihəsinə start verir.
Yelo Ambassadors statusunu qazanmaq üçün gənclərdən bakalavr tələbəsi olması, 1000-dən çox izləyicisi olan sosial media hesabı, kreativ düşüncə, maraqlı foto və ya video postlar yarada bilməsi tələb olunur. Seçiləcək layihə iştirakçıları Yelo brendini, Bankın dəyərlərini, işəgötürən kimi imicini, məhsul və xidmətləri, eləcə də Bankda keçiriləcək layihələri özünməxsus şəkildə təqdim etməlidir. 3 ay davam edəcək layihəyə seçilən Yelo Ambassadorlar Bankda iş imkanı və əməkhaqqı ilə təmin olunacaq. Bank sektorunda karyerasına başlamaq istəyən tələbələr üçün bu layihə əla fürsətdir.
Yelo Bank-ın müasir korporativ dünyasına qatılmaq, parlaq Yelo komandası ilə dəyərli təcrübə toplamaq üçün tələbələri layihəyə qoşulmağa səsləyirik. Yelo Ambassadors layihəsinə qeydiyyatdan keçmək üçün son tarix 24 oktyabrdır. Qeydiyyat üçün bu linkə keçid edib, şəxsi məlumatları doldurmaq və verilən tapşırığı həll etmək lazımdır: https://bit.ly/ylmbs

https://www.innews.az/uploads/news/2022-10/_innews_2e265c3115fa7ec50998ae075_o.jpg
Яркий банк страны - Yelo Bank, создал очередную возможность молодым людям, желающим креативно отличиться. Банк запускает проект «Yelo Ambassadors» для социально активных студентов.
Чтобы получить статус амбассадоров Yelo, молодые люди должны являться студентами бакалавриата, иметь учетную запись в социальных сетях с более чем 1000 подписчиков, креативное мышление и умение создавать интересные фото или видео публикации. Отобранные участники проекта должны уникальным образом представить бренд Yelo, ценности Банка, его имидж как работодателя, продукты и услуги, а также проекты, которые будут проводиться в самом Банке. Амбассадоры Yelo получат возможность трудоустройства с официальной заработной платой в Банке. Этот проект — отличная возможность для студентов, желающих построить карьеру в банковской сфере.
Мы приглашаем студентов присоединиться к проекту, чтобы стать частью современного корпоративного общества в Yelo Bank и получить ценный опыт с яркой командой. Крайний срок регистрации в проекте «Yelo Ambassadors» — 24 октября. Для регистрации необходимо перейти по этой ссылке, заполнить личные данные и выполнить требуемое задание: https://bit.ly/ylmbs