https://innews.az/uploads/news/2025-10/_innews_73cde0e7616fb6c178b339042_o.jpg
AccessBank Azərbaycan Respublikası Elm və Təhsil Nazirliyi yanında Məktəbəqədər və Ümumi Təhsil üzrə Dövlət Agentliyinin dəstəyi ilə Beynəlxalq Müəllimlər Gününü xüsusi, səmimi bir formatda qeyd edib.
Qeyri-rəsmi formada təşkil olunan tədbirdə uzun illər təhsil sahəsində çalışan, pedaqoji sahədə zəngin təcrübəyə malik bir qrup müəllim iştirak edib.
Tədbir zamanı AccessBank rəhbərliyi müəllimləri ürəkdən təbrik edərək bu gün ölkənin müxtəlif sahələrində uğur qazanan minlərlə gəncin nailiyyətlərinin arxasında onların fədakarlığı, səbri və zəhmətinin dayandığını vurğulayıb. Görüşdə müəllimlik peşəsi gənc nəslin şəxsiyyət kimi formalaşmasına yönəlmiş ən ali və mənəvi missiyalardan biri kimi dəyərləndirilib
AccessBank olaraq biz bütün müəllimlərə dərin minnətdarlığımızı ifadə edir, onların əməyinə olan hörmətimizi xüsusi Təşəkkürnamələrlə simvolik şəkildə çatdırmaqdan qürur duyuruq.
Bu təşəbbüs bankımızın sosial məsuliyyət strategiyasının bir parçası olmaqla yanaşı, təhsilə verdiyimiz davamlı dəstəyin də bariz nümunəsidir.

https://www.innews.az/uploads/news/2025-10/_innews_73cde0e7616fb6c178b339042_o.jpg
AccessBank при поддержке Государственного агентства по дошкольному и общему образованию при Министерстве науки и образования Азербайджанской Республики отметил Международный День Учителя в особом и неформальном формате.
В мероприятии, организованном в дружеской атмосфере, приняли участие педагоги с многолетним опытом работы и значительным вкладом в развитие системы образования.
На встрече руководство AccessBank сердечно поздравило учителей, подчеркнув, что за успехами тысяч молодых людей, добившихся результатов в различных сферах, стоят самоотверженность, терпение и труд учителей. Профессия учителя была отмечена как одно из самых благородных и духовных призваний, направленных на формирование личности подрастающего поколения.
AccessBank выражает искреннюю признательность всем учителям и с гордостью отмечает их неоценимый труд, вручая им благодарственные сертификаты в знак уважения и признания.
Эта инициатива является неотъемлемой частью стратегии корпоративной социальной ответственности банка, а также ярким примером нашей постоянной поддержки сферы образования.