https://innews.az/uploads/news/2022-02/_innews_0019026cbc41e1fe7a1fa8001_o.jpg
Yelo Bankın çoxfunksional mobil tətbiqi daha bir yeniliyi müştərilərin istifadəsinə verib. Belə ki, artıq filiala gəlmədən Zolotaya Korona köçürmələrini həyata keçirmək mümkündür. Bunun üçün telefonunuzda Yelo mobil tətbiqinin olması kifayətdir. Yelo App vasitəsilə bir neçə toxunuşla Rusiya, Türkiyə, Belarus, Gürcüstan, İsrail, Fransa və bir çox xarici ölkələrə pul köçürə bilərsiniz.
Köçürmə əməliyyatını aparmaq Yelo App ilə çox sadədir. Bunun üçün tətbiqdə “Köçürmə” bölməsindən “Zolotaya Korona”-nı seçirsiniz. Daha sonra isə köçürmə etmək istədiyiniz ölkə, məbləğ, valyuta və qəbul edənin məlumatlarını daxil edib, əməliyyatı yekunlaşdırırsınız. Köçürməni istər debet, istərsə də kredit kartı, həmçinin cari hesab vasitəsilə həyata keçirmək mümkündür. Köçürmələr təyinat ölkəsindən asılı olaraq Azərbaycan manatı, Rus Rublu, ABŞ dolları və avro ilə həyata keçirilir. Konvertasiyalı əməliyyat seçimi etdikdə heç bir komissiya haqqı tutulmayacaq. Qeyd edək ki, Yelo App-də Zolotaya Korona vasitəsilə ölkədaxili köçürmələr də həyata keçirmək mümkündür. Tətbiqi dərhal yükləmək üçün: https://bit.ly/ylnwsh
Yelo Bank-ı izləməyə davam edin, çünki Bank yaxın zamanda bir çox rəqəmsal yeniliklər ilə müştəriləri sevindirəcək.

https://innews.az/uploads/news/2022-02/_innews_0019026cbc41e1fe7a1fa8001_o.jpg
Многофункциональное мобильное приложение Yelo Bank-a обрадовало своих пользователей очередным нововведением. Отныне клиенты смогут совершать денежные переводы через «Золотую Корону» без посещения филиала. Все, что требуется сделать - это иметь мобильное приложение Yelo на вашем смартфоне. С приложением Yelo вы можете всего в несколько касаний перевести деньги в Россию, Турцию, Беларусь, Грузию, Израиль, Францию и многие зарубежные страны.
С приложением Yelo осуществлять переводы очень легко. Для этого выберите в приложении «Золотая Корона» в разделе «Переводы». Затем вы вводите страну, сумму, валюту и информацию о получателе, которому хотите перевести сумму, и завершаете транзакцию. Переводы исполняются как с дебетовой или кредитной картой, так и через текущий счет. Сумма переводится в азербайджанских манатах, российских рублях, долларах США и евро в зависимости от страны назначения. За операции с конвертацией комиссия не взимается. Отметим, в приложении Yelo через «Золотую Корону» также можно совершать и переводы внутри страны.
Продолжайте следить за обновлениями Yelo Bank, так как в ближайшее время банк порадует клиентов множеством цифровых инноваций. Установите мобильное приложение прямо сейчас: https://bit.ly/ylnwsh