https://innews.az/uploads/news/2025-11/_innews_f2bda76dc224932d05047cecd_o.jpg
19–20 noyabr 2025-ci il tarixlərində Bakı Marriott Hotel Boulevard-da keçirilən IX Beynəlxalq Bankçılıq Forumunda Yelo Bank rəsmi tərəfdaş qismində iştirak edib. Forumun builki mövzusu “Etibarlı, Təhlükəsiz və Davamlı Bankçılıq” olub.
Tədbirdə yerli və beynəlxalq maliyyə qurumlarının nümayəndələri bank sektorunda innovativ həllər, fintex, rəqəmsallaşma və ödəniş ekosistemindəki yenilikləri müzakirə ediblər.
Yelo Bank ölkəmizdə keçirilən bu nüfuzlu maliyyə və bankçılıq tədbirinə verdiyi tərəfdaşlıq dəstəyinə görə Azərbaycan Banklar Assosiasiyası tərəfindən təşəkkürnamə ilə təltif edilib.
Qeyd edək ki, forum Mastercard tərəfdaşlığı ilə, Azərbaycan Banklar Assosiasiyası, Azərbaycan Mərkəzi Bankı və Rəqəmsal İnkişaf və Nəqliyyat Nazirliyinin dəstəyi ilə təşkil olunub.

https://innews.az/uploads/news/2025-11/_innews_f2bda76dc224932d05047cecd_o.jpg
Yelo Bank participated as an official partner in the IX International Banking Forum, held at the Baku Marriott Hotel Boulevard on November 19–20, 2025. This year’s forum focused on the theme “Reliable, Secure and Sustainable Banking.”
The event brought together representatives of local and international financial institutions to discuss innovative solutions in the banking sector, fintech development, digitalization, and advancements in the payment ecosystem.
In recognition of its active participation and partnership support, Yelo Bank was presented with a Certificate of Appreciation by the Azerbaijan Banks Association.
The forum was organized in partnership with Mastercard and supported by the Azerbaijan Banks Association, the Central Bank of Azerbaijan, and the Ministry of Digital Development and Transport.