https://innews.az/uploads/news/2025-11/_innews_f2bda76dc224932d05047cecd_o.jpg
19–20 noyabr 2025-ci il tarixlərində Bakı Marriott Hotel Boulevard-da keçirilən IX Beynəlxalq Bankçılıq Forumunda Yelo Bank rəsmi tərəfdaş qismində iştirak edib. Forumun builki mövzusu “Etibarlı, Təhlükəsiz və Davamlı Bankçılıq” olub.
Tədbirdə yerli və beynəlxalq maliyyə qurumlarının nümayəndələri bank sektorunda innovativ həllər, fintex, rəqəmsallaşma və ödəniş ekosistemindəki yenilikləri müzakirə ediblər.
Yelo Bank ölkəmizdə keçirilən bu nüfuzlu maliyyə və bankçılıq tədbirinə verdiyi tərəfdaşlıq dəstəyinə görə Azərbaycan Banklar Assosiasiyası tərəfindən təşəkkürnamə ilə təltif edilib.
Qeyd edək ki, forum Mastercard tərəfdaşlığı ilə, Azərbaycan Banklar Assosiasiyası, Azərbaycan Mərkəzi Bankı və Rəqəmsal İnkişaf və Nəqliyyat Nazirliyinin dəstəyi ilə təşkil olunub.

https://innews.az/uploads/news/2025-11/_innews_f2bda76dc224932d05047cecd_o.jpg
19–20 ноября 2025 года в отеле Baku Marriott Hotel Boulevard состоялся IX Международный банковский форум. Тема форума в этом году — «Надежный, безопасный и устойчивый банкинг».
Yelo Bank принял участие в форуме в качестве официального партнера. В ходе мероприятия представители местных и международных финансовых учреждений обсудили инновационные решения в банковском секторе, развитие финтеха, процессы цифровизации и новые подходы в платежной экосистеме.
За активное участие и партнерскую поддержку этого престижного финансово-банковского события Yelo Bank был отмечен благодарственным сертификатом Ассоциации банков Азербайджана.
Форум был организован при партнерстве с Mastercard и при поддержке Ассоциации банков Азербайджана, Центрального банка Азербайджана и Министерства цифрового развития и транспорта.