https://innews.az/uploads/news/2025-12/_innews_d71e6838872de686ced944fa3_o.jpg
1 dekabr 2025-ci il tarixindən 31 dekabr 2025-ci il tarixinədək VTB korporativ müştərilər üçün xüsusi aksiya keçirir: VTB Qrup bankları (Qazaxıstan, Azərbaycan və Belarus Respublikası) arasında beynəlxalq biznes köçürmələri 0% komissiya oldu.
Güzəştli şərtlər yalnız Hüquqi Şəxslər üçün Onlayn Bankinq vasitəsilə Qazaxıstanin milli valyutasında (tenge) və xarici valyutalarda köçürmələrə şamil edilir. Bu aksiya, yuxarıda adı çəkilən VTB Qrupunun törəmə banklarına müntəzəm beynəlxalq ödənişlər edən korporativ müştəriləri dəstəkləmək məqsədi daşıyır və sərhədlərarası biznes əməliyyatlarının səmərəliliyini artırmaq üçün nəzərdə tutulub.
Əlavə məlumat VTB (Azərbaycan)-ın Bakıda və Gəncədə yerləşən filiallarında və 986 qısa nömrəsinə zəng edərək əldə etmək olar.

https://www.innews.az/uploads/news/2025-12/_innews_d71e6838872de686ced944fa3_o.jpg
С 1 по 31 декабря 2025 года ВТБ запускает специальную акцию для корпоративных клиентов: комиссия 0% на международные бизнес-переводы между банками Группы ВТБ в Казахстане, Азербайджане и Беларуси.
Льготные условия распространяются только на переводы в тенге и иностранной валюте, совершенные через интернет-банк ВТБ для юридических лиц. Акция направлена на поддержку корпоративных клиентов, осуществляющих регулярные международные расчёты в упомянутых выше дочерних банках Группы ВТБ и призвана повысить эффективность трансграничных операций бизнеса.
Подробную информацию можно получить в отделениях банка в Баку и Гяндже или у персонального менеджера, а также позвонив на короткий номер 986.