https://innews.az/uploads/news/2022-02/_innews_986879453233b832da9f1db96_o.jpg
Yelo Bank Azərbaycan Banklar Assosiasiyası (ABA) tərəfindən 2021-ci ildəki fəaliyyətinə görə mükafatlara layiq görülüb. Bank ötən il həyata keçirdiyi təşəbbüskar layihələrə və dəstək tədbirlərinə əsasən üç nominasiya üzrə dəyərləndirilib:
- İl ərzində keçirilmiş sosial layihələrə görə “Korporativ sosial məsuliyyət” mükafatı;
- Əhalinin maliyyə savadlığının inkişafına töhfə vermiş bank kimi “Ən fəal maliyyə savadlığı dəstəkçisi” mükafatı.
- Tələbələrin karyera imkanlarının genişləndirilməsi üçün reallaşdırılan proqramlara görə “Ən fəal təhsil dəstəkçisi” mükafatı.
Bank gələcəkdə də həm korporativ sosial məsuliyyət, həm də təhsil və maarifləndirmə istiqamətində təşəbbüskar addımlarını fəal şəkildə davam etdirəcək.
Əlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram və ya Whatsapp hesablarımıza yazın cavablandıraq! Banka gəlmədən tək şəxsiyyət vəsiqəsi ilə kredit əldə etmək istəsəniz, mobil tətbiqimizi yükləyə bilərsiniz.

https://www.innews.az/uploads/news/2022-02/_innews_986879453233b832da9f1db96_o.jpg
Yelo Bank был награжден Ассоциацией банков Азербайджана (АБА) за свою деятельность в 2021 году. Банк оценивался в трех номинациях по инициативным проектам и мероприятиям с целью социальной поддержки, реализованным в прошлом году:
- Награда «Корпоративная социальная ответственность» за социальные проекты, реализованные в течение года;
- Награда «Самый активный сторонник финансовой грамотности» как банк, внесший вклад в развитие финансовой грамотности населения.
- Награда «Самый активный сторонник образования» за программы, реализуемые для расширения карьерных возможностей студентов.
В будущем Банк продолжит активную деятельность как в области корпоративной социальной ответственности, так и в области развития образования и повышения уровня образованности.
Есть дополнительные вопросы? Тогда звоните на 981 или напишите в наши аккаунты в Facebook, Instagram или Whatsapp и мы обязательно ответим! Если хотите получить кредит без посещения банка и только с удостоверением личности, вы можете скачать наше мобильное приложение.