https://innews.az/uploads/news/2025-12/_innews_eca35f2b5f45d0fa6218cf9f2_o.jpg
Kredit kartları müasir insanın gündəlik həyatının vacib bir hissəsidir. Birbank Star isə təqdim etdiyi şərtlərlə istifadəçilərə rahat maliyyə əlçatanlığı təqdim edir. Bu gün minlərlə müştəri Birbank Star-ın təqdim etdiyi imkanlardan faydalanmaq şansına sahibdir. Bəs onların Birbank Star-ı seçmək səbəbləri hansılardır?
Maliyyə azadlığı
Birbank Star-ın ən vacib üstünlüyü sahibinə əlavə ödəniş etmədən xərcləmək imkanı yaratmasıdır. Belə ki, istifadəçilər xərclədikləri məbləği ayın sonuncu gününədək balansa geri qaytardıqda əlavə heç bir ödəniş etmirlər.
Komissiyasız ödənişlər
Birbank Star-la alış-verişdən tutmuş gündəlik xərclərə qədər bütün ödənişlər komissiyasızdır. Bu isə müştərilərə rahat maliyyə azadlığı qazandırır.
30 000 manatadək kredit xətti əldə etmə fürsəti
Birbank Star 30 000 manatadək kredit limiti ilə hər bir müştərinin ehtiyaclarına uyğun maliyyə imkanı təqdim edir. Ayrılan limit şəxsin maliyyə davranışına əsasən müəyyən olunur. Bu kredit xətti müştərilərə xəyallarını daha tez və rahat həyata keçirmək imkanı verir.
Xərclədikcə qazanılan bonuslar
Birbank Star-la partnyor şəbəkələrdə edilən hər alış-veriş minlərlə Bir ekosistem partnyorlarında bonuslar qazandırır. Həmçinin, QR ödənişlərdə ikiqat ƏDV geri al imkanı da kart istifadəçiləri üçün əlçatandır.
Asan sifariş imkanı
Birbank Star kartını Birbank mobil tətbiqindən və Birbank.az saytından, həmçinin Kapital Bank/Birbank filiallarından sifariş etmək mümkündür.

https://innews.az/uploads/news/2025-12/_innews_eca35f2b5f45d0fa6218cf9f2_o.jpg
Credit cards have become an essential part of modern life, and Birbank Star, with its attractive terms, provides users with easy access to financial flexibility. Today, thousands of customers are already benefiting from the advantages offered by Birbank Star. So, what makes this card so popular?
Financial freedom
The key advantage of Birbank Star is the ability to make purchases without any additional costs. If the customer repays the spent amount by the last day of the month, no extra fees or interest are charged.
Commission-free transactions
With Birbank Star, all payments from major purchases to daily expenses, are completely commission-free. This key benefit gives customers true financial flexibility and peace of mind, ensuring that every transaction is as cost-effective as possible.
Credit limit up to 30 000 AZN
Birbank Star offers a credit limit of up to 30 000 AZN, tailored to the individual needs of each customer. The limit amount is determined based on the cardholder’s financial behavior. This credit line helps users bring their plans and goals to life faster and more easily.
Rewards for every purchase
Every purchase made with Birbank Star within the partner network generates valuable bonuses redeemable across thousands of Bir ecosystem partners. Furthermore, cardholders gain exclusive access to the opportunity to receive double VAT returns on all QR code payments, maximizing their savings on every transaction.
Easy application
You can apply for a Birbank Star card via the Birbank mobile app, on the Birbank.az website, or by visiting any Kapital Bank or Birbank branch.