https://innews.az/uploads/news/2025-12/_innews_cfd39f58b313902746903d8ec_o.jpg
Sərfəli xidmətləri və bölgələrə diqqəti ilə seçilən mobil operator “Nar” növbəti regional mağazasını Gəncə şəhərində istifadəyə verdi. Gəncə şəhəri, Şah İsmayıl Xətai prospekti 359c ünvanında açılan yeni mağazada abunəçilərə müştəri xidmətləri, mobil nömrələrin satışı, mobil telefon və aksesuarların təqdim olunması xidmətləri göstərilir.
Açılış mərasimində iştirak edən “Nar”ın baş icraçı direktoru Özgür Genc yerli sakinlərlə görüşərək onların istək və gözləntilərini öyrənib. O, mobil operatorun regionlara xüsusi diqqət siyasətinə sadiq qaldığını bildirib: “Bölgələrdə yaşayan müştərilərə keyfiyyətli xidmət göstərmək baxımından bu mağazalar çox önəmlidir. Regional satış və xidmət şəbəkəmiz sayəsində müştərilərimizin geridönüşlərini yerindəcə öyrənə bilirik.”
Gəncə şəhərinə səfər edən “Nar” rəhbərliyi həmçinin tərəfdaşlıq etdiyi Azərbaycan Texnologiya Universitetinin tələbələri üçün karyera təlimi həyata keçirib. Universitetin rəhbər heyəti ilə görüşən “Nar” rəhbərliyi növbəti il üçün əməkdaşlıq perspektivlərini müzakirə edib.
Qeyd edək ki, mobil operator bölgələrdə açılan hər yeni mağazanı təkcə satış və xidmət şəbəkəsinin genişləndirilməsi olaraq deyil, həm də regionlarla birbaşa əlaqə qurmaq imkanı olaraq dəyərləndirir. 2025-ci il ərzində “Nar” rəhbərliyi Gəncə şəhəri ilə yanaşı Füzuli və Salyan rayonlarında da bənzər mağaza açılışı və maarifləndirici layihələr həyata keçirib.

https://innews.az/uploads/news/2025-12/_innews_cfd39f58b313902746903d8ec_o.jpg
Known for its affordable services and strong focus on regional development, mobile operator Nar has opened its next regional store in the city of Ganja. Located at 359c Shah Ismail Khatai Avenue, the new store offers subscribers a full range of services, including customer care, mobile number sales, and the sale of mobile phones and accessories.
Nar CEO, Özgür Genc, attended the opening ceremony, where he met the residents to learn about their needs and expectations. He reaffirmed the company’s commitment to its regional focus policy, stating: “These stores play a crucial role in delivering high-quality services to customers living in the regions. Thanks to our regional sales and service network, we can receive direct feedback from our customers on the ground”.
During the visit to Ganja, Nar’s management also conducted a career training session for students at the Azerbaijan Technological University, one of the company’s partner institutions. Meetings with the university’s leadership also included discussions on partnership prospects for the coming year.
It should be noted that Nar views each new store opened in the regions not merely as an expansion of its sales and service network, but also as an opportunity to establish direct engagement with local communities. Throughout 2025, in addition to Ganja, Nar implemented similar store openings and educational initiatives in the Fuzuli and Salyan districts.