https://innews.az/uploads/news/2025-12/_innews_eca600153792b3e67cd37c325_o.jpg
Həyatda bəzən gözlənilməz xərclər və ya təcili planlar ortaya çıxır. Qızıl təminatlı kredit bu hallarda ən əlçatan həll yollarından biridir. İş yeri tələb olunmadan, əvvəlki kredit tarixçəsindən asılı olmayaraq, qızılınızı dəyərləndirərək nağd vəsait əldə etmək mümkündür.
Yelo Bank hazırda bu məhsulu daha da sərfəli şərtlərlə təqdim edir: 31 yanvar 2026-cı ilədək qızıl təminatlı kredit aylıq cəmi 1%-dən başlayır və komissiyasız şərtlərlə əldə edilə bilər.
Müştərilərə iki fərqli ödəmə seçimi təqdim olunur:
- Bərabər aylıq ödənişlər – hər ay eyni məbləği ödəməklə rahat büdcə planlaması;
- Güzəştli ödəmə müddəti – bu seçimdə hər ay yalnız kreditin faizi ödənilir, əsas borc isə kredit müddətinin sonunda tam şəkildə qaytarılır.
Kredit başqa üstünlüklərlə də zəngindir: qızılınız yüksək dəyərləndirilir, iş yeri tələb olunmur, əvvəlki kredit tarixçənizdən asılı olmayaraq maliyyə dəstəyi təmin edilir. Zinət əşyalarınız isə unikal nömrəli zərflərdə, seyflərdə tam təhlükəsiz şəraitdə qorunur. Kredit ödənişlərini isə istənilən bank kartı ilə Yelo mobil tətbiqi və yelo.az saytında, yaxud da istənilən Yelo filiallarından və ya ödəniş terminalları vasitəsilə həyata keçirmək mümkündür.
Qızılınızı dəyərləndirmək üçün indi ən doğru zamandır. Yelo Bank hər kəsi kampaniyadan faydalanmağa səsləyir. Daha ətraflı: https://ylb.az/48TzK2O.
Qızıl girovu ile kredit haqqında əlavə suallarınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://www.innews.az/uploads/news/2025-12/_innews_eca600153792b3e67cd37c325_o.jpg
В жизни нередко возникают непредвиденные расходы или срочные планы. В таких случаях кредит под залог золота становится одним из самых доступных и удобных решений. Получить наличные, оценив своё золото, можно независимо от предыдущей кредитной истории — при этом официальное место работы не требуется.
Yelo Bank предлагает этот продукт на ещё более выгодных условиях: до 31 января 2026 года кредит под залог золота доступен всего от 1% в месяц и без комиссии.
Клиентам предлагаются два варианта погашения:
- Равные ежемесячные платежи — удобное планирование бюджета благодаря фиксированной сумме каждый месяц;
- Льготный период погашения — ежемесячно выплачиваются только проценты по кредиту, а основная сумма возвращается полностью в конце срока.
Кредит обладает и другими преимуществами: ваше золото оценивается по высокой стоимости, финансовая поддержка предоставляется независимо от кредитной истории, а ювелирные изделия хранятся в полностью безопасных условиях — в специальных конвертах с уникальными номерами и в сейфах.
Погашать кредит можно любой банковской картой через мобильное приложение Yelo, на сайте yelo.az, а также в отделениях Yelo или через платёжные терминалы.
Сейчас — самое подходящее время, чтобы превратить ваше золото в финансовую поддержку. Yelo Bank приглашает всех воспользоваться акцией. Подробнее: https://ylb.az/48TzK2O.
Какие условия у кредит под залог золота? Позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az