https://innews.az/uploads/news/2025-12/_innews_eca600153792b3e67cd37c325_o.jpg
Həyatda bəzən gözlənilməz xərclər və ya təcili planlar ortaya çıxır. Qızıl təminatlı kredit bu hallarda ən əlçatan həll yollarından biridir. İş yeri tələb olunmadan, əvvəlki kredit tarixçəsindən asılı olmayaraq, qızılınızı dəyərləndirərək nağd vəsait əldə etmək mümkündür.
Yelo Bank hazırda bu məhsulu daha da sərfəli şərtlərlə təqdim edir: 31 yanvar 2026-cı ilədək qızıl təminatlı kredit aylıq cəmi 1%-dən başlayır və komissiyasız şərtlərlə əldə edilə bilər.
Müştərilərə iki fərqli ödəmə seçimi təqdim olunur:
- Bərabər aylıq ödənişlər – hər ay eyni məbləği ödəməklə rahat büdcə planlaması;
- Güzəştli ödəmə müddəti – bu seçimdə hər ay yalnız kreditin faizi ödənilir, əsas borc isə kredit müddətinin sonunda tam şəkildə qaytarılır.
Kredit başqa üstünlüklərlə də zəngindir: qızılınız yüksək dəyərləndirilir, iş yeri tələb olunmur, əvvəlki kredit tarixçənizdən asılı olmayaraq maliyyə dəstəyi təmin edilir. Zinət əşyalarınız isə unikal nömrəli zərflərdə, seyflərdə tam təhlükəsiz şəraitdə qorunur. Kredit ödənişlərini isə istənilən bank kartı ilə Yelo mobil tətbiqi və yelo.az saytında, yaxud da istənilən Yelo filiallarından və ya ödəniş terminalları vasitəsilə həyata keçirmək mümkündür.
Qızılınızı dəyərləndirmək üçün indi ən doğru zamandır. Yelo Bank hər kəsi kampaniyadan faydalanmağa səsləyir. Daha ətraflı: https://ylb.az/48TzK2O.
Qızıl girovu ile kredit haqqında əlavə suallarınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

Life often brings unexpected expenses or urgent plans. In such cases, a gold-secured loan is one of the most accessible and convenient solutions. You can obtain cash by valuing your gold, regardless of your previous credit history, and without the need for official employment.
Yelo Bank is currently offering this product on even more favorable terms: until January 31, 2026, gold-secured loans are available starting from only 1% per month and can be obtained commission-free.
Customers can choose between two repayment options:
- Equal monthly payments – convenient budget planning by paying the same fixed amount each month;
- Grace period repayment – in this option, only the interest is paid monthly, while the principal is repaid in full at the end of the loan term.
This loan also comes with several other advantages: your gold is highly valued, financial support is provided regardless of your credit history, and your jewelry is stored securely in uniquely numbered envelopes and safes. Loan repayments can be made easily with any bank card via the Yelo app, the yelo.az website, payment terminals, or at any Yelo branch.
Now is the perfect time to turn your gold into financial support. Yelo Bank invites everyone to take advantage of this campaign. More details: https://ylb.az/48TzK2O.