https://innews.az/uploads/news/2025-12/_innews_73ce7c2cae82edcf568294e23_o.jpg
Yelo Bank-ın Yelo Invest xidmətində komissiyasız alış kampaniyasının bitməsinə cəmi 3 gün qalıb. 24 dekabr tarixinədək müştərilər 10 ABŞ dollarından yuxarı istənilən səhm və ETF-i heç bir komissiya ödəmədən ala bilərlər.
Yelo App üzərindən 14 mindən çox investisiya alətinə rahatlıqla yatırım etmək və ehtiyac yarandıqda satmaq mümkündür. İstər təcrübəli, istər yeni başlayan investorlar üçün sadə interfeys bazar məlumatlarını izləməyə, portfeli idarə etməyə və dəyişikliklərə operativ reaksiya verməyə imkan yaradır. Yelo App vasitəsilə investisiya etməyin əsas üstünlükləri prosesin yüksək etibarlılığı, sadəliyi və tam rəqəmsal mühitdə həyata keçirilməsidir. Xidmətdən istifadəyə başlamaq üçün investisiya hesabının açılması tamamilə onlayn və pulsuzdur.
Qeyd edək ki, Yelo Invest xidməti “Unicapital İnvestisiya Şirkəti” ASC (lisenziya №087910) vasitəsilə həyata keçirilir.
Yelo Invest: https://ylb.az/invst.
Yüksək depozit faizleri axtarırsınız? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://www.innews.az/uploads/news/2025-12/_innews_73ce7c2cae82edcf568294e23_o.jpg
Only 3 days remain until the end of Yelo Bank’s commission-free purchase campaign in the Yelo Invest service. Until December 24, customers can buy any U.S. stocks and ETFs valued at over USD 10 without paying any commission.
Through the Yelo App, investors can easily invest in more than 14,000 instruments and sell them whenever needed. The simple interface allows both experienced and beginner investors to track market data, manage their portfolios, and respond quickly to changes.
The main advantages of investing via the Yelo App are high reliability, simplicity, and the ability to carry out all processes in a fully digital environment. Opening an investment account to start using the service is completely online and free of charge.
Please note that the Yelo Invest service is provided through Unicapital Investment Company JSC (license №087910).