https://innews.az/uploads/news/2025-12/_innews_42ac2331863c6a1c19aa096d5_o.jpg
Yelo Bank əməkdaşları arasında ənənəvi olaraq keçirilən “OLEY Cup” futbol çempionatı bu il də böyük həyəcanla gerçəkləşdi. Üç aya yaxın davam edən yarışda Bakı və region filiallarından ibarət 14 komanda iki qrupda mübarizə apardı. Çempionat boyunca 45 oyun keçirildi və ümumilikdə 293 qol vuruldu.
Çempionatın qalibləri aşağıdakılardır:
3-cü yerin sahibi – “Elmlər” komandası (Elmlər Akademiyası filialı)
2-ci yerin sahibi – “IT United” komandası (İT strukturu)
“OLEY Cup 2025” kubokunun qalibi – “Qaradağ” komandası (Sədərək filialı)
Çempionatın qaliblərinə medal, kubok və pul mükafatı təqdim edilib. Qeyd edək ki, Yelo Bank əməkdaşları arasında komanda ruhununun yüksəldilməsinə xüsusi diqqət göstərir. Dördüncü dəfə keçirilmiş “OLEY Cup” futbol turniri növbəti illərdə də təşkil olunacaq. Siz də bu enerjinin bir parçası olmaq, Yelo komandasına qoşulmaq istəyirsinizsə, vakansiyalarla tanış olun: https://ylb.az/vacancy.
Sərfəli kredit kartı axtarırsınız? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

The traditional “OLEY Cup” football championship among Yelo Bank employees was once again held with great excitement this year. Over nearly three months, 14 teams from Baku and regional branches competed in two groups. Throughout the tournament, 45 matches were played and a total of 293 goals were scored.
The winners of the championship are:
3rd place – “Elmler” team (Elmler Academy branch)
2nd place – “IT United” team (IT structure)
Winner of the “OLEY Cup 2025” – “Garadagh” team (Sadarak branch)
The winners received medals, a trophy, and cash prizes. Yelo Bank places special emphasis on strengthening team spirit among employees. The “OLEY Cup” football tournament, held for the fourth time, will continue to be organized in the coming years.