Rəqəmsal inkişaf və nəqliyyat naziri Rəşad Nəbiyev 9 yanvar 2026-cı il tarixində saat 09:00-da Şabran şəhərində yerləşən Heydər Əliyev Mərkəzində Xızı, Siyəzən və Şabran rayonlarının sakinlərini qəbul edəcək.
Qəbula 8 yanvar 2026-cı il tarixinə qədər Rəqəmsal İnkişaf və Nəqliyyat Nazirliyinin Çağrı mərkəzi (1655) və elektron poçtu (mincom@mincom.gov.az), 010 250 48 48 və 012 598 58 58 (daxili 222 və 290) nömrəli telefonlar vasitəsilə yazılmaq mümkündür.
Qeyd edək ki, qəbul mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları və digər idarəetmə qurumları rəhbərlərinin şəhər və rayonlarda yanvar ayı üzrə vətəndaşların qəbulu cədvəlinə əsasən həyata keçiriləcək.

On January 9, 2026, at 09:00, Rashad Nabiyev, Minister of Digital Development and Transport, will receive residents of Khizi, Siyazan, and Shabran districts at the Heydar Aliyev Center in Shabran.
Residents may register for the reception until January 8, 2026, through the Ministry of Digital Development and Transport’s Call Center (1655), by email at mincom@mincom.gov.az, or by phone at 010 250 48 48 or 012 598 58 58 (ext. 222 and 290).
It should be noted that the reception will be held in accordance with the schedule for receiving residents by heads of central executive authorities and other management bodies in cities and districts in January 2026.