https://innews.az/uploads/news/2026-01/_innews_7a40b0eb28f7c69907e278ad1_o.jpg
Yelo Bank xaricə köçürmə xidmətinin coğrafiyasını genişləndirərək müştərilərinə ABŞ, Kanada, Türkiyə, Sinqapur və Koreyaya daha rahat və sərfəli şəkildə pul göndərmək imkanı təqdim edir.
Yeni əhatə dairəsi ilə müştərilər təhsil haqları, avtomobil alışı, mal və xidmətlərin ödənişi kimi fərdi və biznes məqsədlər üçün köçürmələrini həyata keçirə bilirlər. Üstəlik, 26 yanvar - 27 fevral 2026 tarixlərində hər köçürmə üçün minimal komissiya cəmi 20 USD/EUR-dur. Əlavə sığorta və ödənişlər tələb olunmur.
Köçürmələr həm şəxsi, həm də biznes hesablarına yönəldilə bilər. Bunun üçün sadəcə invoys ilə Yelo Bank filiallarına yaxınlaşaraq əməliyyatı rahat şəkildə icra etmək mümkündür.
Xidmətdən faydalanmaq üçün ən yaxın Yelo Bank filialına müraciət edin. Filial ünvanları ilə tanış olmaq üçün: https://ylb.az/filiallar.
Bank xidmətləri (online pul kocurme) haqqında ətraflı məlumat əldə etmək istəyirsiniz? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://innews.az/uploads/news/2026-01/_innews_7a40b0eb28f7c69907e278ad1_o.jpg
Yelo Bank расширяет географию международных переводов, предлагая своим клиентам возможность отправлять средства в США, Канаду, Турцию, Сингапур и Корею более удобным и доступным способом.
Теперь возможности переводов стали шире: ты можешь осуществлять транзакции как для личных, так и для бизнес-целей - включая оплату обучения, покупку автомобиля, а также расчёты за товары и услуги. Кроме того, в период с 26 января по 27 февраля 2026 года действует специальное предложение: минимальная комиссия за каждый перевод составляет всего 20 USD/EUR. Дополнительная страховка и платежи не требуются.
Переводы можно направлять как на личные, так и на корпоративные счета (or бизнес-счета). Для этого тебе достаточно просто обратиться в любой филиал Yelo Bank, имея при себе инвойс.
Чтобы воспользоваться услугой, заходи в ближайший филиал Yelo Bank. Найти адреса филиалов можно здесь: https://ylb.az/filiallar.
Eсть вопросы про банковские услуги и онлайн-переводы? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az