https://innews.az/uploads/news/2026-01/_innews_7a40b0eb28f7c69907e278ad1_o.jpg
Yelo Bank xaricə köçürmə xidmətinin coğrafiyasını genişləndirərək müştərilərinə ABŞ, Kanada, Türkiyə, Sinqapur və Koreyaya daha rahat və sərfəli şəkildə pul göndərmək imkanı təqdim edir.
Yeni əhatə dairəsi ilə müştərilər təhsil haqları, avtomobil alışı, mal və xidmətlərin ödənişi kimi fərdi və biznes məqsədlər üçün köçürmələrini həyata keçirə bilirlər. Üstəlik, 26 yanvar - 27 fevral 2026 tarixlərində hər köçürmə üçün minimal komissiya cəmi 20 USD/EUR-dur. Əlavə sığorta və ödənişlər tələb olunmur.
Köçürmələr həm şəxsi, həm də biznes hesablarına yönəldilə bilər. Bunun üçün sadəcə invoys ilə Yelo Bank filiallarına yaxınlaşaraq əməliyyatı rahat şəkildə icra etmək mümkündür.
Xidmətdən faydalanmaq üçün ən yaxın Yelo Bank filialına müraciət edin. Filial ünvanları ilə tanış olmaq üçün: https://ylb.az/filiallar.
Bank xidmətləri (online pul kocurme) haqqında ətraflı məlumat əldə etmək istəyirsiniz? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

Yelo Bank is expanding the reach of its money transfer services! Customers can now send funds to the USA, Canada, Turkey, Singapore, and Korea even more conveniently and affordably.
With this expanded coverage, you can make transfers for both personal and business purposes—including tuition fees, car purchases, and payments for various goods and services. Better yet, from January 26 to February 27, 2026, the minimum commission for each transfer is just 20 USD/EUR. No additional insurance or hidden fees required!
Transfers can be sent to both personal and corporate accounts. To complete a transaction, simply visit any Yelo Bank branch with your invoice.
To take advantage of this service, stop by your nearest Yelo Bank branch today. Find our branch addresses here: https://ylb.az/filiallar.