https://innews.az/uploads/news/2026-02/_innews_a64ebeeea589a72a2c896917f_o.jpg
"Fire League" tərəfindən təşkil edilən banklararası mini-futbol liqası Yelo Bank komandasının qələbəsi ilə başa çatıb. Ümumilikdə 8 bankın mübarizə apardığı turnirdə Yelo Bank təmsilçiləri uğurlu oyun nümayiş etdirərək çempionluq kubokunu qazanıblar.
Gərgin keçən final qarşılaşmasında rəqibini 3:2 hesabı ilə üstələyən Yelo Bank komandası fəxri kürsünün ən yüksək pilləsinə ucalıb. Komanda uğuru ilə yanaşı, bankın əməkdaşları fərdi mükafatlara da layiq görülüblər. Belə ki, bank əməkdaşı Cavid Rəhimov liqanın "Ən yaxşı qapıçısı", İlkin Mikayılov isə turnirin "Ən yaxşı oyunçusu" seçilib.
Bu nəticə bank əməkdaşlarının həm peşəkar fəaliyyətdə, həm də korporativ idman tədbirlərindəki yüksək komanda ruhunu və birliyini bir daha nümayiş etdirib. Yelo Bank-ın həm meydanda, həm də işində uğurlu komandasına qoşulmaq üçün aktiv vakansiyalarla yelo.az rəsmi vebsaytında tanış ola bilərsiniz.
Bankdan lombard krediti əldə etmək istəyirsiniz? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

Yelo Bank стал чемпионом Межбанковской лиги по мини-футболу
Yelo Bank стал чемпионом Межбанковской лиги по мини-футболу Yelo Bank стал чемпионом Межбанковской лиги по мини-футболу
Команда Yelo Bank одержала победу в Межбанковской лиге по мини-футболу, организованной Fire League. В турнире приняли участие восемь банков, и по итогам соревнований представители Yelo Bank завоевали чемпионский кубок, продемонстрировав уверенную и слаженную игру на протяжении всего чемпионата.
В напряжённом финальном матче команда Yelo Bank одержала победу со счётом 3:2, поднявшись на высшую ступень пьедестала. Помимо командного успеха, сотрудники банка были отмечены и индивидуальными наградами. Так, Джавид Рахимов был признан «Лучшим вратарём» лиги, а Илькин Микаилов получил звание «Лучшего игрока» турнира.
Достигнутый результат стал наглядным подтверждением высокого командного духа, сплочённости и стремления к победе, которые сотрудники Yelo Bank демонстрируют не только в профессиональной деятельности, но и в корпоративных спортивных инициативах.
Ознакомиться с актуальными вакансиями и стать частью команды Yelo Bank можно на официальном сайте yelo.az.
Ищете выгодный ломбардный кредит? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az