https://innews.az/uploads/news/2026-02/_innews_a64ebeeea589a72a2c896917f_o.jpg
"Fire League" tərəfindən təşkil edilən banklararası mini-futbol liqası Yelo Bank komandasının qələbəsi ilə başa çatıb. Ümumilikdə 8 bankın mübarizə apardığı turnirdə Yelo Bank təmsilçiləri uğurlu oyun nümayiş etdirərək çempionluq kubokunu qazanıblar.
Gərgin keçən final qarşılaşmasında rəqibini 3:2 hesabı ilə üstələyən Yelo Bank komandası fəxri kürsünün ən yüksək pilləsinə ucalıb. Komanda uğuru ilə yanaşı, bankın əməkdaşları fərdi mükafatlara da layiq görülüblər. Belə ki, bank əməkdaşı Cavid Rəhimov liqanın "Ən yaxşı qapıçısı", İlkin Mikayılov isə turnirin "Ən yaxşı oyunçusu" seçilib.
Bu nəticə bank əməkdaşlarının həm peşəkar fəaliyyətdə, həm də korporativ idman tədbirlərindəki yüksək komanda ruhunu və birliyini bir daha nümayiş etdirib. Yelo Bank-ın həm meydanda, həm də işində uğurlu komandasına qoşulmaq üçün aktiv vakansiyalarla yelo.az rəsmi vebsaytında tanış ola bilərsiniz.
Bankdan lombard krediti əldə etmək istəyirsiniz? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

The interbank mini-football league, organized by Fire League, has concluded with the victory of the Yelo Bank team. In the tournament, which featured 8 banks, Yelo Bank representatives demonstrated a successful performance and secured the championship cup.
Defeating its opponent with a 3:2 score in a tense final match, the Yelo Bank team stood at the top of the podium. In addition to the team’s success, the bank’s employees were also recognized with individual awards. Specifically, bank employee Javid Rahimov was named the "Best Goalkeeper" of the league, while Ilkin Mikayilov was selected as the "Best Player" of the tournament.
This result once again demonstrated the high team spirit and unity of the bank’s employees both in professional activities and corporate sports events. Those interested in joining Yelo Bank’s successful team, both on the field and in the office, can find active vacancies on the official website yelo.az.