https://innews.az/uploads/news/2026-02/_innews_8d3279e506c4628a4cbe7a894_o.jpg
Müştərilərinə daha sərfəli və əlçatan maliyyə imkanları təqdim etməyə davam edən AccessBank, 40 000 manatadək nağd kredit üzrə illik minimum faiz dərəcəsini artıq 10% əvəzinə, illik 9.5%-dən başlayan faiz dərəcəsi ilə təklif edir.
Yenilənmiş şərtlərə əsasən, nağd kredit üzrə minimum faiz dərəcəsi 9.5%, maksimum isə 24% təşkil edir. Faktiki illik faiz dərəcəsi (FİFD) 15%-dən başlayır və seçilən müddətə, kredit məbləğinə, eləcə də tətbiq olunan komissiyaya uyğun olaraq dəyişə bilər. Komissiya 0–3% aralığında müəyyən edilir, kredit müddəti isə 6 aydan 48 ayadək nəzərdə tutulur.
Müştərilər daha rahat planlama üçün kredit kalkulyatoru vasitəsilə aylıq ödənişlərini əvvəlcədən hesablaya bilərlər. Eyni zamanda, onlayn kredit xidməti ilə banka gəlmədən müraciət etmək və vəsaiti vaxt itirmədən, daha sürətli və rahat şəkildə əldə etmək mümkündür.
AccessBank müştərilərinə gündəlik ehtiyaclara uyğun, etibarlı və sərfəli maliyyə həlləri təqdim etməyə davam edir.

https://www.innews.az/uploads/news/2026-02/_innews_8d3279e506c4628a4cbe7a894_o.jpg
AccessBank continues to offer its customers more affordable and accessible financial solutions and now provides cash loans of up to AZN 40,000 with a minimum annual interest rate starting from 9.5% instead of 10%.
Under the updated terms, the minimum annual interest rate for cash loans is 9.5%, while the maximum rate is 24%. The Annual Percentage Rate (APR) starts from 15% and may vary depending on the selected tenor, loan amount, and applicable commission. The commission is set within the range of 0–3%, and the loan term is available from 6 to 48 months.
For easier planning, customers can calculate their monthly payments in advance using the loan calculator. In addition, with the online loan service, it is possible to apply without visiting the bank and receive the funds faster and more conveniently, without losing time.
AccessBank continues to provide its customers with reliable and cost-effective financial solutions tailored to everyday needs.