https://innews.az/uploads/news/2026-02/_innews_1b313ad589968f1be968917be_o.jpg
Birbank təqaüdçülər üçün maliyyə rahatlığını artıran yeni fürsət təqdim edir. Belə ki, bankdan təqaüd alan şəxslərə özəl sərfəli nağd kredit kampaniyasına start verilir. Kampaniya çərçivəsində müştərilər “Gündəlik tələbat krediti” üzrə 3%-dək endirimdən yararlanaraq hər 4000 AZN kredit üçün aylıq cəmi 100 AZN-dən başlayan ödəniş imkanı əldə edirlər. Xüsusi təklif 11 fevral – 10 mart tarixlərində keçərlidir.
Kampaniya yalnız Birbank müştəriləri üçün deyil. Digər banklardan təqaüd alan vətəndaşlar da bu fürsətdən rahatlıqla yararlana bilirlər. Kredit üçün müraciət prosesi isə olduqca sadə və rahatdır. Birbank mobil tətbiqində kredit bölməsinə daxil olaraq, müvafiq məlumatları doldurmaqla müraciəti qısa müddətdə rəsmiləşdirmək mümkündür. Həmçinin kredit müraciətini sizə ən yaxın Kapital Bank/Birbank filialında da həyata keçirmək olar.
Ətraflı məlumat üçün: https://www.b-b.az/tkpr
Daim ən son rəqəmsal yeniliklər və bank məhsulları təqdim edən Kapital Bank-ın əmtəə nişanı olan Birbank, 3 milyondan çox aktiv istifadəçisi olan mobil tətbiqi, 115 filial və 53 şöbədən ibarət Azərbaycanda ən böyük filial şəbəkəsi ilə müştərilərinin xidmətindədir. Bank 2025-ci ilədək ölkənin birinci bankı Kapital Bank adı altında müştərilərinə xidmət göstərib və PAŞA Holding-ə daxildir. Kapital Bank isə hazırda maliyyə institutu olaraq fəaliyyətini davam etdirir. Bankın məhsul və xidmətləri barədə daha ətraflı məlumat almaq üçün birbank.az saytına, 196 Əlaqə Mərkəzinə və ya Bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinə müraciət edə bilərsiniz.

Выгодное кредитное предложение от Birbank для получателей пенсий
Выгодное кредитное предложение от Birbank для получателей пенсий Выгодное кредитное предложение от Birbank для получателей пенсий
Birbank предлагает получателям пенсий новую возможность повысить финансовый комфорт. Банк запускает специальную кампанию по предоставлению выгодного потребительского кредита наличными для клиентов, получающих пенсию через Birbank.
В рамках кампании клиенты могут воспользоваться скидкой до 3% по продукту «Кредит на повседневные нужды» и получить возможность ежемесячного платежа от 100 AZN за каждые 4000 AZN кредита. Специальное предложение действует с 11 февраля по 10 марта.
Кампания доступна не только для клиентов Birbank. Граждане, получающие пенсию через другие банки, также могут воспользоваться данным предложением. Процесс подачи заявки максимально простой и удобный. Достаточно перейти в раздел кредитов в мобильном приложении Birbank, заполнить необходимые данные и оформить заявку в кратчайшие сроки. Кроме того, подать заявку можно в ближайшем филиале Kapital Bank/Birbank.