https://innews.az/uploads/news/2026-02/_innews_e4e9439a268d5f79d8d3205a6_o.jpg
24 fevral 2026-cı il tarixində SOCAR-ın prezidenti Rövşən Nəcəf “Wood” şirkətinin icraçı prezidenti Stiv Nikol ilə görüşüb.
Görüşdə tərəflər arasında uğurlu əməkdaşlıqdan məmnunluq ifadə olunub, birgə həyata keçirilən layihələrin icra vəziyyəti müzakirə edilib.
Söhbət zamanı SOCAR-ın ölkə daxilində və xaricdə həyata keçirdiyi layihələr, eləcə də “midstream”, “upstream”, “downstream”, bərpaolunan enerji, rəqəmsallaşdırma sahələrində əməkdaşlıq imkanları nəzərdən keçirilib, qarşılıqlı maraq doğuran digər məsələlər ətrafında fikir mübadiləsi aparılıb.

https://innews.az/uploads/news/2026-02/_innews_e4e9439a268d5f79d8d3205a6_o.jpg
On 24 February 2026, SOCAR President Rovshan Najaf met with Steve Nicol, Executive President of Wood Group.
During the meeting, satisfaction was expressed with the successful cooperation between the parties, and the implementation status of jointly executed projects was discussed.
The parties also reviewed SOCAR’s projects implemented domestically and internationally, as well as cooperation opportunities in the midstream, upstream, downstream, renewable energy, and digitalization sectors, and exchanged views on other issues of mutual interest.