https://innews.az/uploads/news/2026-03/_innews_50ef56ab128278b84b8acdafe_o.jpg
Bahar gəlir, təbiət oyanır, bizneslər canlanır! Yelo Bank işinə yeni nəfəs vermək və planlarını böyütmək istəyən mikro sahibkarlar üçün xüsusi bahar kampaniyasına start verir.
Kampaniya çərçivəsində sahibkarlar 100 000 AZN-dək mikrokrediti illik cəmi 10%-dən başlayan faizlərlə və komissiyasız şərtlərlə də əldə edə bilərlər. Biznesin inkişaf tempini nəzərə alaraq, kredit üzrə 12 ayadək güzəşt müddəti və 48 ayadək rahat ödəniş qrafiki təqdim olunur. Bu güzəşt müddəti sayəsində sahibkarlar ilkin gəlirlərini kredit ödənişinə deyil, işlərinin daha da böyüməsinə yönəltmək imkanı qazanırlar.
Bayram sevincini biznesindəki uğurlarla birləşdirmək istəyirsənsə, sənə ən yaxın Yelo filialına yaxınlaş. Yaxud işinin başından ayrılmadan biznesini böyüt – onlayn müraciət et, mütəxəssislərimiz təhlili elə biznes ünvanında aparsın, krediti yerindəcə əldə et.
Bu bahar biznesin üçün yeni bir dövrün başlanğıcı olsun! Daha ətraflı: https://ylb.az/mikrokredit.
Bankdan biznes krediti əldə etmək istəyirsiniz? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://innews.az/uploads/news/2026-03/_innews_50ef56ab128278b84b8acdafe_o.jpg
Spring is here, nature is waking up, and businesses are coming to life! Yelo Bank is launching a special spring campaign for micro-entrepreneurs who want to breathe new life into their businesses and scale their plans.
As part of the campaign, entrepreneurs can obtain micro-loans of up to 100,000 AZN with interest rates starting from just 10% per annum and zero commission. Taking the pace of business development into account, we offer a grace period of up to 12 months and a flexible repayment schedule of up to 48 months. Thanks to this grace period, entrepreneurs can direct their initial profits toward further growth rather than loan repayments.
If you want to combine the joy of the season with success in your business, stop by your nearest Yelo Bank branch. Or, grow your business without stepping away from your work—apply online, let our specialists conduct the analysis right at your business location, and get your loan on the spot.
Let this spring be the start of a new chapter for your business! More details: https://ylb.az/mikrokredit.