https://innews.az/uploads/news/2026-03/_innews_50ef56ab128278b84b8acdafe_o.jpg
Bahar gəlir, təbiət oyanır, bizneslər canlanır! Yelo Bank işinə yeni nəfəs vermək və planlarını böyütmək istəyən mikro sahibkarlar üçün xüsusi bahar kampaniyasına start verir.
Kampaniya çərçivəsində sahibkarlar 100 000 AZN-dək mikrokrediti illik cəmi 10%-dən başlayan faizlərlə və komissiyasız şərtlərlə də əldə edə bilərlər. Biznesin inkişaf tempini nəzərə alaraq, kredit üzrə 12 ayadək güzəşt müddəti və 48 ayadək rahat ödəniş qrafiki təqdim olunur. Bu güzəşt müddəti sayəsində sahibkarlar ilkin gəlirlərini kredit ödənişinə deyil, işlərinin daha da böyüməsinə yönəltmək imkanı qazanırlar.
Bayram sevincini biznesindəki uğurlarla birləşdirmək istəyirsənsə, sənə ən yaxın Yelo filialına yaxınlaş. Yaxud işinin başından ayrılmadan biznesini böyüt – onlayn müraciət et, mütəxəssislərimiz təhlili elə biznes ünvanında aparsın, krediti yerindəcə əldə et.
Bu bahar biznesin üçün yeni bir dövrün başlanğıcı olsun! Daha ətraflı: https://ylb.az/mikrokredit.
Bankdan biznes krediti əldə etmək istəyirsiniz? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://innews.az/uploads/news/2026-03/_innews_50ef56ab128278b84b8acdafe_o.jpg
Приходит весна, природа пробуждается, бизнес оживает! Yelo Bank запускает специальную весеннюю кампанию для микропредпринимателей, которые хотят вдохнуть новую жизнь в свое дело и расширить свои планы.
В рамках акции ты можешь получить микрокредит до 100 000 AZN с процентной ставкой от 10% годовых и без комиссий. Учитывая темпы развития бизнеса, мы предлагаем льготный период до 12 месяцев и удобный график выплат до 48 месяцев. Благодаря льготному периоду ты сможешь направить свои первые доходы не на погашение кредита, а на дальнейшее расширение своего дела.
Если хочешь совместить праздничное настроение с успехами в бизнесе, загляни в ближайший филиал Yelo Bank. Или развивай свой бизнес, не отвлекаясь от дел: подай заявку онлайн, наши специалисты проведут анализ прямо на месте, и ты получишь кредит, не приходя в банк.
Пусть эта весна станет началом нового этапа для твоего бизнеса! Подробнее: https://ylb.az/mikrokredit.
Нужен бизнес-кредит? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az