https://innews.az/uploads/news/2026-03/_innews_98427af9eb90a70b749099205_o.jpg
Rəqəmsal inkişaf və nəqliyyat naziri Rəşad Nəbiyev 19 mart 2026-cı il tarixində saat 09:30-da Qobustan şəhərində yerləşən Heydər Əliyev Mərkəzində Şamaxı və Qobustan rayonlarının sakinlərini qəbul edəcək.
Qəbula 18 mart 2026-cı il tarixinə qədər Rəqəmsal İnkişaf və Nəqliyyat Nazirliyinin Çağrı Mərkəzi (1655) və elektron poçtu (office@mincom.gov.az), 010 250 48 48 və 012 598 58 58 (daxili 222 və 290) nömrəli telefonlar vasitəsilə yazılmaq mümkündür.
Qeyd edək ki, qəbul mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları və digər idarəetmə qurumları rəhbərlərinin şəhər və rayonlarda mart ayı üzrə vətəndaşların qəbulu cədvəlinə əsasən həyata keçiriləcək.

https://innews.az/uploads/news/2026-03/_innews_98427af9eb90a70b749099205_o.jpg
Minister of Digital Development and Transport Rashad Nabiyev will hold a citizens’ reception for residents of Shamakhi and Gobustan districts at the Heydar Aliyev Center in Gobustan at 09:30 on March 19, 2026.
Residents may register for the reception until March 18, 2026, via the Ministry of Digital Development and Transport’s Call Center (1655), by email at office@mincom.gov.az , or by phone at 010 250 48 48 and 012 598 58 58 (extensions 222 and 290).
It should be noted that the reception will be held in accordance with the March schedule of citizens’ receptions to be held by the heads of central executive authorities and other administrative bodies in cities and districts.