AccessBank pərakəndə kredit məhsullarını inkişaf etdirmək və müştərilərə daha geniş maliyyə imkanları təqdim etmək məqsədilə istehlak krediti üzrə şərtləri yeniləyib.
Belə ki, Nağd Kredit məhsulu üzrə maksimum kredit məbləği 40 000 AZN-dən 50 000 AZN-ə qədər artırılıb.
Məhsul üzrə minimum faiz dərəcəsi 9.5%, maksimum isə 24% təşkil edir. Faktiki illik faiz dərəcəsi (FİFD) 15%-dən başlayır və seçilən müddətə, kredit məbləğinə, eləcə də tətbiq olunan komissiyaya uyğun olaraq dəyişə bilər. Komissiya 0–3% aralığında müəyyən edilir, kredit müddəti isə 6 aydan 48 ayadək nəzərdə tutulur.
Müştərilərin istəyinə uyğun olaraq kreditlə bərabər faizsiz kredit OK kartı da təqdim olunur ki, bu da gündəlik maliyyə ehtiyaclarının daha rahat qarşılanmasına imkan yaradır.
Müştərilər kredit imkanları ilə daha yaxından tanış olmaq və aylıq ödənişlərini əvvəlcədən hesablamaq üçün kredit kalkulyatorundan istifadə edə bilərlər. Bundan əlavə, onlayn müraciət vasitəsilə banka gəlmədən və vaxt itirmədən krediti rahat şəkildə əldə etmək mümkündür.
AccessBank Azərbaycanın mikromaliyyələşdirmə bazarında lider olaraq, 2002-ci ildən kiçik və orta bizneslərə xidmət göstərir. Bankın səhmdarları sırasında Asiya İnkişaf Bankı, Avropa İnvestisiya Bankı, Beynəlxalq Maliyyə Korporasiyası kimi beynəlxalq təşkilat və qurumlar yer alır. Bankın 14-ü Bakıda, 25-ü bölgələrdə olmaqla, 39 filialı fəaliyyət göstərir və MKOB-lar üçün əlçatan maliyyələşdirmə imkanlarını təqdim etməyə davam edir. Filiallar haqqında əlavə məlumat linkdə təqdim edilir: Accessbank.filiallar .

AccessBank обновил условия по потребительским кредитам в рамках развития розничных кредитных продуктов и расширения финансовых возможностей для клиентов.
В частности, максимальная сумма по продукту «Наличный кредит» увеличена с 40 000 AZN до 50 000 AZN.
Минимальная процентная ставка по продукту составляет 9,5%, максимальная — 24%. Фактическая годовая процентная ставка (ФГПС) начинается от 15% и может варьироваться в зависимости от выбранного срока кредитования, суммы кредита, а также применяемой комиссии. Размер комиссии составляет от 0 до 3%, срок кредитования — от 6 до 48 месяцев.
По желанию клиентов вместе с кредитом также может быть оформлена беспроцентная кредитная карта OK, которая позволяет удобнее покрывать повседневные финансовые расходы.
Чтобы подробнее ознакомиться с условиями кредитования и заранее рассчитать ежемесячные платежи, клиенты могут воспользоваться кредитным калькулятором. Кроме того, оформить кредит можно онлайн — без посещения банка и лишних затрат времени.
AccessBank, являясь лидером в сфере микрофинансирования в Азербайджане, предоставляет свои услуги малым и средним предприятиям с 2002 года. Среди акционеров Банка - Азиатский Банк Развития, Европейский Инвестиционный Банк, Международная Финансовая Корпорация и другие международные финансовые организации и инвестиционные фонды. В настоящее время банк располагает 39-ю филиалами, 14 из которых находятся в Баку, а 25 – в регионах, и продолжает предоставлять доступные финансовые решения для микро-, малого и среднего бизнеса. Дополнительная информация о филиалах доступна по ссылке: Accessbank.филиал