https://innews.az/uploads/news/2026-04/_innews_ea5ae477f879607f57b4adfc6_o.jpg
VTB (Azərbaycan) “İkiqat sərfəli” yaz kampaniyasına start verir. Kampaniya çərçivəsində müştərilər istehlak kreditini sərfəli şərtlərlə — komissiyasız və illik 9,9%-dan başlayan faiz dərəcəsi ilə əldə edə bilərlər.
Kampaniya iki əsas üstünlüyü birləşdirir: aşağı faiz dərəcəsi və 50 min manatadək kreditlərin komissiyasız rəsmiləşdirilməsi. Kreditin müddəti 59 aya qədərdir ki, bu da aylıq ödəniş yükünü rahat şəkildə tənzimləməyə və optimal ödəniş qrafiki seçməyə imkan yaradır.
Kampaniya həmçinin digər banklarda olan kreditləri əlavə komissiya tutulmadan VTB bankda birləşdirilməsini mümkün edir. Bir bank, bir ödəniş, bir tarix — qarışıqlıq olmadan və büdcəyə əlavə yük yaratmadan.
Bundan əlavə, kredit məbləği üzrə imkanlar genişləndirilib: müştərilər aylıq gəlirin 26 mislinədək maliyyələşmə əldə edə bilərlər. Bu, bazarda ən tələbatlı təkliflərdən biri hesab olunur və həm gündəlik, həm də böyük maliyyə məqsədlərinin reallaşdırılmasına şərait yaradır.
Kampaniyanın məhsul strukturu elə qurulub ki, kreditin maksimal parametrləri seçildikdə belə aylıq ödəniş minimal və rahat olsun.
“Biz müştəri üçün real faydaya fokuslandıq — bu, sadəcə faiz dərəcəsinin endirilməsi deyil, müştərinin bir neçə istiqamətdə eyni anda qənaət etdiyi kompleks təklifdir. Həmçinin kreditlərin əlavə xərcsiz və aydın ödəniş intizamı ilə birləşdirilməsi üçün rahat alət təqdim edirik”, deyə bank "VTB" (Azərbaycan)-ın İdarə Heyətinin üzvü və Pərakəndə Biznesin rəhbəri Yaşar Kərimov şərh edib.
Krediti bankın filiallarında, https://vtb.az/ saytında və ya 986 nömrəsi vasitəsilə rəsmiləşdirmək mümkündür.

https://innews.az/uploads/news/2026-04/_innews_ea5ae477f879607f57b4adfc6_o.jpg
ВТБ (Азербайджан) объявляет о старте весенней кампании «Двойная выгода», в рамках которой клиенты могут получить потребительский кредит на максимально выгодных условиях — без комиссии и по ставке от 9,9% годовых.
Кампания сочетает сразу два ключевых преимущества: сниженную процентную ставку и отсутствие комиссии при оформлении кредита до 50 тыс. манатов. Срок кредитования — до 59 месяцев, что позволяет гибко управлять ежемесячной нагрузкой и подобрать оптимальный график погашения.
Кампания также позволяет собрать все имеющиеся кредиты из разных банков в одном месте без дополнительных комиссий при рефинансировании. Один банк, один платеж, одна дата — без путаницы и лишней нагрузки на бюджет.
Дополнительно расширены возможности по сумме: клиенты могут получить финансирование до 26-кратного размера ежемесячного дохода. Это одно из самых гибких предложений на рынке, позволяющее реализовать как повседневные, так и крупные финансовые цели.
Продуктовая структура кампании выстроена таким образом, чтобы обеспечить минимальный и комфортный ежемесячный платеж даже при максимальных параметрах кредита.
«Мы сделали акцент на реальной выгоде для клиента — это не просто снижение ставки, а комплексное предложение, где клиент экономит сразу на нескольких параметрах. В том числе мы даем удобный инструмент для объединения кредитов без лишних затрат и с понятной платежной дисциплиной», — прокомментировал Член Правления, руководитель розничного бизнеса ВТБ (Азербайджан) Яшар Каримов.