https://innews.az/uploads/news/2026-04/_innews_d3ed710ec64823e3ff6cf14eb_o.jpg
Yelo Bank investisiya imkanlarını hər kəs üçün daha sərfəli və əlçatan etmək məqsədilə növbəti “Komissiyasız alış günləri”nə start verir. 27 aprel – 9 may tarixləri arasında Yelo Invest vasitəsilə ediləcək 10 USD-dən bütün səhm və ETF alış əməliyyatları üzrə komissiya haqqı 0 USD təşkil edəcək.
Bu fürsətdən yararlanaraq həm yeni başlayan, həm də təcrübəli investorlar dünyanın ən böyük şirkətlərinin səhmlərinə heç bir əlavə xərc çəkmədən yatırım edə bilərlər.
Yelo Invest-in üstünlükləri ilə tanış ol:
- Limit sifarişi: Bazarın qiymətini daim izləməyə ehtiyac yoxdur. Almaq və ya satmaq istədiyin qiyməti müəyyən et, qiymət həmin həddə çatdıqda sistem əməliyyatı sənin yerinə avtomatik icra etsin.
- 14 000-dən çox investisiya aləti: Geniş seçim imkanı ilə portfelini şaxələndir.
- 16 saatlıq ticarət seansı: Günün böyük hissəsini əhatə edən ticarət imkanı ilə sənə uyğun vaxtda əməliyyat et.
- Tam onlayn proses: Filiala gəlmədən, saniyələr içində Yelo App-də investisiya hesabı aç və dərhal yatırıma başla.
Gələcəyini bugünkü yatırımlarınla formalaşdır. Yelo App-i yüklə, komissiyasız alış günlərini qaçırma: https://ylb.az/invest.
Qeyd edək ki, Yelo Invest xidməti “Unicapital İnvestisiya Şirkəti” ASC (lisenziya №-si 087910) vasitəsilə həyata keçirilir.
Sərfəl şərtlərlə lombard krediti əldə etmək istəyirsiniz? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://innews.az/uploads/news/2026-04/_innews_d3ed710ec64823e3ff6cf14eb_o.jpg
Yelo Bank is launching its latest "Zero Commission Trading Days" campaign to make investment opportunities more affordable and accessible for everyone. From April 27 to May 9, the commission fee for all stock and ETF purchase transactions starting from 10 USD made through Yelo Invest will be 0 USD.
By taking advantage of this opportunity, both novice and experienced investors can invest in the shares of the world's largest companies without any additional costs.
Discover the advantages of Yelo Invest:
- Limit Order: No need to constantly monitor market prices. Simply set your desired buy or sell price, and the system will automatically execute the transaction for you once the price reaches that level.
- Over 14,000 Investment Instruments: Diversify your portfolio with a wide range of global investment assets.
- 16-Hour Trading Session: Enjoy the flexibility to trade at your convenience with trading opportunities covering most of the day.
- Fully Online Process: Open an investment account within the Yelo App in seconds, without visiting a branch, and start investing immediately.
Shape your future with today’s investments. Download the Yelo App and don’t miss out on Zero Commission Trading Days: https://ylb.az/invest.