https://innews.az/uploads/news/2026-04/_innews_957f7d4930c4b047a9c082348_o.jpg
Yelo Bank komandası ölkəmizin ekoloji mühitini qorumaq və yaşıllıq sahələrini genişləndirmək məqsədilə növbəti ağacəkmə aksiyasında iştirak edib. Sözügedən ekoloji layihə Ekologiya və Təbii Sərvətlər Nazirliyi, Azərbaycan Respublikası Mərkəzi Bankı və Azərbaycan Banklar Assosiasiyasının (ABA) birgə əməkdaşlığı, həmçinin imzalanmış 10 illik strateji memorandum çərçivəsində reallaşdırılır. Böyük maraqla qarşılanan bu təşəbbüsün əsas hədəfi ölkə üzrə 1 000 000 ağac əkməklə ekoloji tarazlığın bərpasına nail olmaqdır.
Aksiya zamanı Yelo Bank əməkdaşları Eldar şamı və zeytun ağacları əkərək prosesdə birbaşa və həvəslə iştirak ediblər. Yelo Bank özünün korporativ sosial məsuliyyət (KSM) strategiyasına sadiq qalaraq, ekoloji davamlılığı və ətraf mühitə qayğını hər zaman diqqət mərkəzində saxlayır. Bank təbiəti qorumağa yönəlmiş bu cür layihələrdə iştirakını gələcəkdə də davam etdirməyi hədəfləyir.
Sərfəli şərtlərlə tecili kredit əldə etmək istəyirsiniz? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://www.innews.az/uploads/news/2026-04/_innews_957f7d4930c4b047a9c082348_o.jpg
Команда Yelo Bank приняла участие в очередной акции по посадке деревьев, направленной на защиту экологии нашей страны и расширение зеленых зон. Данный экологический проект реализуется в рамках сотрудничества между Министерством экологии и природных ресурсов, Центральным банком Азербайджанской Республики и Ассоциацией банков Азербайджана (АБА), в соответствии с подписанным стратегическим меморандумом сроком на 10 лет. Главная цель этой инициативы — восстановление экологического баланса путем посадки 1 000 000 деревьев по всей стране.
В ходе акции сотрудники Yelo Bank активно участвовали, высаживая эльдарские сосны и оливковые деревья. Yelo Bank, оставаясь верным своей стратегии корпоративной социальной ответственности (КСО), всегда держит в центре внимания вопросы экологической устойчивости и заботы об окружающей среде. Банк намерен и впредь активно участвовать в подобных проектах, направленных на сохранение природы.
Нужен выгодный и быстрый кредит? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az