https://innews.az/uploads/news/2026-05/_innews_089adb01b58d681f1196cf27b_o.jpg
Yelo Bank karyera pillələrini inamla addımlamaq istəyən dinamik gənclər üçün qapılarını açır. Bankın hər il böyük maraqla qarşılanan “Summer Challenge 2026” təcrübə proqramına qeydiyyat başladı. Bu proqram tələbə və yeni məzunlara müasir bankçılıq mühitindəreal iş təcrübəsi qazanmaq, peşəkar mentorlardan öyrənmək və ən əsası – gələcək karyerasını Yelo komandasının bir üzvü kimi davam etdirmək şansı verir.
3 ay davam edəcək təcrübə proqramı çərçivəsində gənclər nəzəri biliklərini praktiki tapşırıqlarla möhkəmləndirəcək, korporativ mədəniyyəti daxildən öyrənəcək və komanda işinin effektivliyini hiss edəcəklər.
İştirakçılar sahib olduqları keyfiyyət və bacarıqlara uyğun olaraq İnsan Resursları, Satış, Maliyyə və Mühasibatlıq, Proqramlaşdırma, İnformasiya Texnologiyaları, Brendin İdarəedilməsi və Bankın xidmət şəbəkəsində təcrübə keçəcəklər.
Namizədlərdən aşağıdakı keyfiyyətlər gözlənilir:
- Təşəbbüskarlıq və daim öyrənməyə həvəs;
- Pozitiv enerji və kreativ düşüncə;
- Nəticəyönümlü yanaşma və komanda ruhu.
Proqrama qoşulmaq istəyənlər 25 may 2026-cı il tarixinədək 3 qısa sualı cavablandıran 60-90 saniyəlik motivasiya videosu çəkərək qeydiyyat formunu doldurmalıdırlar.
Seçim zamanı özünü səmimi ifadə edən və tapşırığa yaradıcı yanaşan namizədlərə üstünlük veriləcək. Yayını həm əyləncəli, həm dəkaryeran üçün səmərəli keçirmək istəyirsənsə, “Summer Challenge” sənə parlaq bir başlanğıc vəd edir.
Müraciət üçün tələsin: https://ylb.az/summerch2026.
Yelo Bank vakansiya elanları ilə maraqlanırsınız? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram, Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://www.innews.az/uploads/news/2026-05/_innews_089adb01b58d681f1196cf27b_o.jpg
Yelo Bank открывает свои двери для динамичных молодых людей, стремящихся уверенно строить свою карьеру. Открыта регистрация на ежегодную программу стажировки Yelo Summer Challenge 2026, которая традиционно вызывает большой интерес. Программа дает студентам и выпускникам возможность получить реальный опыт в современной банковской среде, перенять знания у профессиональных менторов и, что самое главное, стать частью команды Yelo.
В рамках 3-месячной стажировки участники смогут закрепить теоретические знания на практике, познакомиться с корпоративной средой изнутри и почувствовать настоящую командную работу.
В зависимости от своих навыков и интересов, кандидаты пройдут стажировку по следующим направлениям как: управление персоналом (HR), продажи, финансы и бухгалтерия, программирование, информационные технологии (IT), бренд-менеджмент и филиальная сеть.
Основные требования к кандидатам:
- инициативность и искреннее желание учиться;
- позитивная энергия и креативное мышление;
- нацеленность на результат и умение работать в команде.
Желающим присоединиться к программе необходимо до 25 мая 2026 года заполнить регистрационную форму и записать короткое видеообращение (60-90 секунд), ответив на три простых вопроса.
В процессе отбора предпочтение будет отдано искренним и креативным кандидатам. Программа Summer Challenge обещает отличный старт для тех, кто хочет провести лето ярко и с пользой для своей карьеры.
Подать заявку можно по ссылке: https://ylb.az/summerch2026
Ищете вакансии в банке? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az