Qızılını dəyərləndirib, planlarını həyata keçirməyin üçün Yelo Bank cəlbedici şərtlərlə yeni kampaniya elan edir! 31 may 2026-cı il tarixinədək keçərli olan xüsusi kampaniya çərçivəsində 50 000 AZN-dək qızıl təminatlı krediti 0% komissiya və aylıq cəmi 1%-dən başlayan çox sərfəli şərtlərlə əldə edə bilərsən.
Müştərilərin rahatlığı üçün fərqli ödəmə seçimləri də qüvvədədir:
- Bərabər aylıq ödənişlər – hər ay eyni məbləği ödəməklə büdcəni rahat planlamaq istəyənlər üçün;
- Güzəştli ödəmə müddəti – hər ay yalnız kreditin faizini öyrəyib, əsas borcu tam olaraq kredit müddətinin sonunda bağlamaq istəyənlər üçün.
Yelo Bank-da qızıl yüksək qiymətlə dəyərləndirilir və unikal nömrəli xüsusi zərflərdə, seyflərdə tam təhlükəsiz şəraitdə qorunur. Kredit ödənişlərini isə banka gəlmədən Yelo App vasitəsilə və ya yelo.az saytı üzərindən, eləcə də istənilən ödəniş terminalları vasitəsilə saniyələr ərzində icra etmək mümkündür.
Yalnız ay sonuna qədər davam edəcək bu eksklüziv fürsətdən yararlanmağa tələs! Ətraflı: https://ylb.az/48TzK2O.

Yelo Bank объявляет о старте новой кампании на выгодных условиях, которая поможет реализовать планы, выгодно оценив золото! В рамках специального предложения, действующего до 31 мая 2026 года, можно получить кредит под залог золота на сумму до 50 000 AZN с 0% комиссии и по очень выгодной ставке — всего от 1% в месяц.
Для удобства клиентов действуют разные варианты оплаты:
- Равные ежемесячные платежи – для тех, кто хочет легко планировать свой бюджет, выплачивая одинаковую сумму каждый месяц;
- Льготный период оплаты – вариант, при котором ежемесячно выплачиваются только проценты по кредиту, а основная сумма долга возвращается полностью в конце срока.
В Yelo Bank золото оценивается по высокой стоимости и хранится в условиях полной безопасности — в сейфах, внутри специальных конвертов с уникальными номерами. Оплачивать кредит можно за считанные секунды и без визита в банк — через приложение Yelo App, на сайте yelo.az, а также через любые платежные терминалы.
Поспеши воспользоваться этой эксклюзивной возможностью, которая продлится только до конца месяца! Подробное: https://ylb.az/48TzK2O.