Qızılını dəyərləndirib, planlarını həyata keçirməyin üçün Yelo Bank cəlbedici şərtlərlə yeni kampaniya elan edir! 31 may 2026-cı il tarixinədək keçərli olan xüsusi kampaniya çərçivəsində 50 000 AZN-dək qızıl təminatlı krediti 0% komissiya və aylıq cəmi 1%-dən başlayan çox sərfəli şərtlərlə əldə edə bilərsən.
Müştərilərin rahatlığı üçün fərqli ödəmə seçimləri də qüvvədədir:
- Bərabər aylıq ödənişlər – hər ay eyni məbləği ödəməklə büdcəni rahat planlamaq istəyənlər üçün;
- Güzəştli ödəmə müddəti – hər ay yalnız kreditin faizini öyrəyib, əsas borcu tam olaraq kredit müddətinin sonunda bağlamaq istəyənlər üçün.
Yelo Bank-da qızıl yüksək qiymətlə dəyərləndirilir və unikal nömrəli xüsusi zərflərdə, seyflərdə tam təhlükəsiz şəraitdə qorunur. Kredit ödənişlərini isə banka gəlmədən Yelo App vasitəsilə və ya yelo.az saytı üzərindən, eləcə də istənilən ödəniş terminalları vasitəsilə saniyələr ərzində icra etmək mümkündür.
Yalnız ay sonuna qədər davam edəcək bu eksklüziv fürsətdən yararlanmağa tələs! Ətraflı: https://ylb.az/48TzK2O.

Yelo Bank announces a new campaign with attractive terms to help you unlock the value of your gold and bring your plans to life! Under this special offer, valid until May 31, 2026, you can secure a gold-backed loan of up to 50,000 AZN with 0% commission and highly favorable rates starting from just 1% per month.
For the convenience of clients, flexible payment options are available:
- Equal monthly installments – for those who prefer effortless budget planning by paying the exact same amount each month;
- Grace period payment – an option where you pay only the interest monthly, while the principal amount is fully repaid at the end of the loan term.
At Yelo Bank, your gold is appraised at a high value and kept in maximum security—inside specialized safes and individually numbered secure envelopes. Loan payments can be made in seconds without visiting a branch via the Yelo App, on the yelo.az website, or through any payment terminal.
Hurry up to take advantage of this exclusive opportunity, available only until the end of the month! More details: https://ylb.az/48TzK2O.