https://innews.az/uploads/news/2026-05/_innews_f552147ab58d6a517aa018783_o.jpg
Yelo Bank-ın karyera qurmaq istəyən dinamik gənclər üçün elan etdiyi “Summer Challenge 2026” təcrübə proqramı start verdiyi ilk gündən tələbə və yeni məzunlar tərəfindən böyük maraqla qarşılanıb. Gənclərdən gələn çoxsaylı müraciətləri və aktivliyi nəzərə alaraq, Bank qeydiyyat müddətini uzatmaq qərarına gəlib. Beləliklə, layihəyə qoşulmaq istəyən gənclər 31 may 2026-cı il tarixinədək müraciət edə bilərlər.
Xatırladaq ki, 3 ay davam edəcək bu proqram gənclərə müasir bankçılıq mühitində real iş təcrübəsi qazanmaq, peşəkar mentorlardan öyrənmək və gələcək karyerasını Yelo komandasının bir üzvü kimi davam etdirmək şansı verir. İştirakçılar öz bacarıqlarına uyğun olaraq İnsan Resursları, Satış, Maliyyə və Mühasibatlıq, Proqramlaşdırma, İnformasiya Texnologiyaları, Brendin İdarəedilməsi və Bankın xidmət şəbəkəsində təcrübə keçəcəklər.
Proqramda iştirak etmək və bu yayını həm əyləncəli, həm də karyerası üçün səmərəli keçirmək istəyən namizədlər 3 qısa sualı cavablandıran 60-90 saniyəlik motivasiya videosu çəkməli və qeydiyyat formasını doldurmalıdırlar. Seçim zamanı özünü səmimi ifadə edən və tapşırığa yaradıcı yanaşan gənclərə üstünlük veriləcək.
Bank-ın təqdim etdiyi bu parlaq başlanğıcı qaçırmamaq və "Summer Challenge" ailəsinə qoşulmaq üçün son tarix 31 maydır. Müraciət üçün indi tam zamanıdır: https://ylb.az/summerch2026.

https://innews.az/uploads/news/2026-05/_innews_f552147ab58d6a517aa018783_o.jpg
Программа стажировки «Summer Challenge 2026», объявленная Yelo Bank для динамичных молодых людей, стремящихся построить успешную карьеру, с первых дней вызвала огромный интерес со стороны студентов и выпускников. Учитывая многочисленные обращения и высокую активность молодежи, Банк принял решение продлить период регистрации. Таким образом, молодые люди, желающие присоединиться к проекту, могут подать заявку до 31 мая 2026 года.
Напомним, что эта 3-месячная программа дает молодым талантам возможность получить реальный опыт работы в современной банковской среде, поучиться у профессиональных менторов и, самое главное, продолжить свой карьерный путь в качестве полноправного члена команды Yelo. Участники, в зависимости от своих навыков и способностей, пройдут стажировку в таких сферах, как Управление человеческими ресурсами, Продажи, Финансы и бухгалтерия, Программирование, Информационные технологии, Управление брендом и филиальная сеть Банка.
Для участия в программе кандидатам необходимо записать 60-90-секундное мотивационное видео с ответами на 3 коротких вопроса и заполнить регистрационную форму. При отборе предпочтение будет отдаваться искренним кандидатам с творческим подходом к выполнению задания.
Крайний срок для того, чтобы не упустить этот яркий старт от Yelo Bank и присоединиться к семье Summer Challenge — 31 мая. Самое время подать заявку: https://ylb.az/summerch2026.