https://innews.az/uploads/news/2026-06/_innews_81c56c821a3d8e6f0c9291393_o.jpg
Bu məhsul “PAŞA Bank Biznes” veb platformasında istifadəyə verilib. “Oyun 360” biznes müştərilərinə bankın məhsul və xidmətlərini daha rahat anlamaq və nəticədə effektiv istifadə imkanı verir.
Məhsul sayəsində bank əməliyyatları oyun təcrübəsinə çevrilir və müştəri üçün əlavə dəyər yaranır.
Müştərilər “PAŞA Bank Biznes” veb platformasına daxil olaraq quizlərdə iştirak edə, bank məhsullarından aktiv istifadə etdikcə xal toplaya bilərlər. Toplanmış xallar əsasında həftəlik və aylıq reytinqlər formalaşır; ən yüksək nəticə göstərənlər isə qaliblər sırasına daxil olaraq MacBook, AirPods, Apple Watch və digər dəyərli hədiyyələrlə mükafatlandırılır.
Məhsulla daha ətraflı tanış olmaq üçün linkə keçid edin.
Qeyd edək ki, PAŞA Bank korporativ, kiçik və orta bizneslər üçün investisiya bankçılığı, ticarətin maliyyələşdirilməsi və aktivlərin idarə olunması istiqamətlərində geniş xidmət portfeli ilə çıxış edir. Beynəlxalq reytinq agentliyi Moody’s Ratings Bankın uzunmüddətli yerli və xarici valyutada depozit reytinqini “Ba2” səviyyəsində və reytinq üzrə proqnozu isə “müsbət” olaraq müəyyən edib. Bundan əlavə, digər beynəlxalq reytinq agentliyi Standard & Poor's 2026-cı ildə Bankın kredit reytinqini "BB-/B" səviyyəsində “müsbət” proqnoz ilə təsdiqləyib.
Bank International Investor Magazine tərəfindən 2026-cı il üzrə "Azərbaycanın ən yaxşı bankı" və "Azərbaycanın ən yaxşı KOS bankı" seçilib. 2024–2025-ci illərdə Euromoney, Global Finance və Stevie Awards tərəfindən də bir sıra beynəlxalq mükafatlara layiq görülüb, o cümlədən Stevie Awards-da "İlin şirkəti" nominasiyasında "Gold Stevie" mükafatını qazanan ilk Azərbaycan bankı olub.

https://innews.az/uploads/news/2026-06/_innews_81c56c821a3d8e6f0c9291393_o.jpg
PASHA Bank представил новый продукт «Oyun 360», разработанный специально для клиентов сегмента малого и среднего бизнеса.
Продукт уже доступен на веб-платформе PASHA Bank Business. «Oyun 360» помогает бизнес-клиентам лучше понимать банковские продукты и услуги, что способствует их более эффективному использованию.
Благодаря игровым механикам продукт предлагает клиентам новый формат взаимодействия с банковскими услугами.Войдя на веб-платформу PASHA Bank Business, клиенты могут участвовать в викторинах и накапливать баллы за активное использование банковских продуктов. На основе набранных баллов формируются еженедельные и ежемесячные рейтинги. Участники, показавшие лучшие результаты, становятся победителями и получают ценные призы, включая MacBook, AirPods, Apple Watch и другие подарки.
Чтобы подробнее ознакомиться с продуктом, перейдите по ссылке.
PASHA Bank предоставляет широкий спектр услуг для корпоративных клиентов, а также предприятий малого и среднего бизнеса, включая инвестиционно-банковские услуги, торговое финансирование и управление активами. Международное рейтинговое агентство Moody's Ratings присвоило Банку долгосрочный рейтинг депозитов в национальной и иностранной валюте на уровне Ba2 с позитивным прогнозом. Кроме того, международное рейтинговое агентство S&P Global Ratings в 2026 году подтвердило кредитный рейтинг Банка на уровне BB-/B с позитивным прогнозом.
По версии International Investor Magazine PASHA Bank был признан «Лучшим банком Азербайджана» и «Лучшим банком для МСБ в Азербайджане» по итогам 2026 года. В 2024–2025 годах Банк также был удостоен ряда международных наград от Euromoney, Global Finance и Stevie Awards, став первым азербайджанским банком, получившим награду Gold Stevie в номинации «Компания года».