https://innews.az/uploads/news/2026-06/_innews_81c56c821a3d8e6f0c9291393_o.jpg
Bu məhsul “PAŞA Bank Biznes” veb platformasında istifadəyə verilib. “Oyun 360” biznes müştərilərinə bankın məhsul və xidmətlərini daha rahat anlamaq və nəticədə effektiv istifadə imkanı verir.
Məhsul sayəsində bank əməliyyatları oyun təcrübəsinə çevrilir və müştəri üçün əlavə dəyər yaranır.
Müştərilər “PAŞA Bank Biznes” veb platformasına daxil olaraq quizlərdə iştirak edə, bank məhsullarından aktiv istifadə etdikcə xal toplaya bilərlər. Toplanmış xallar əsasında həftəlik və aylıq reytinqlər formalaşır; ən yüksək nəticə göstərənlər isə qaliblər sırasına daxil olaraq MacBook, AirPods, Apple Watch və digər dəyərli hədiyyələrlə mükafatlandırılır.
Məhsulla daha ətraflı tanış olmaq üçün linkə keçid edin.
Qeyd edək ki, PAŞA Bank korporativ, kiçik və orta bizneslər üçün investisiya bankçılığı, ticarətin maliyyələşdirilməsi və aktivlərin idarə olunması istiqamətlərində geniş xidmət portfeli ilə çıxış edir. Beynəlxalq reytinq agentliyi Moody’s Ratings Bankın uzunmüddətli yerli və xarici valyutada depozit reytinqini “Ba2” səviyyəsində və reytinq üzrə proqnozu isə “müsbət” olaraq müəyyən edib. Bundan əlavə, digər beynəlxalq reytinq agentliyi Standard & Poor's 2026-cı ildə Bankın kredit reytinqini "BB-/B" səviyyəsində “müsbət” proqnoz ilə təsdiqləyib.
Bank International Investor Magazine tərəfindən 2026-cı il üzrə "Azərbaycanın ən yaxşı bankı" və "Azərbaycanın ən yaxşı KOS bankı" seçilib. 2024–2025-ci illərdə Euromoney, Global Finance və Stevie Awards tərəfindən də bir sıra beynəlxalq mükafatlara layiq görülüb, o cümlədən Stevie Awards-da "İlin şirkəti" nominasiyasında "Gold Stevie" mükafatını qazanan ilk Azərbaycan bankı olub.

https://www.innews.az/uploads/news/2026-06/_innews_81c56c821a3d8e6f0c9291393_o.jpg
PASHA Bank has introduced its new “Oyun 360” product designed specifically for small and medium-sized entrepreneurs.
The product is now available on the PASHA Bank Business web platform. “Oyun 360” helps business customers better understand the Bank’s products and services, enabling them to use them more effectively.
Through this product, banking activities are transformed into a gamified experience, creating additional value for customers.
By logging in to the PASHA Bank Business web platform, customers can participate in quizzes and earn points by actively using banking products. Based on the accumulated points, weekly and monthly rankings are generated. Top-performing participants become winners and receive valuable prizes, including a MacBook, AirPods, Apple Watch, and other rewards.
To learn more about the product, follow the link.
PASHA Bank offers a comprehensive range of services for corporate, small, and medium-sized businesses, including investment banking, trade finance, and asset management solutions. International rating agency Moody's has assigned the Bank a Ba2 long-term local- and foreign-currency deposit rating with a positive outlook. In addition, S&P Global Ratings affirmed the Bank’s credit rating at BB-/B with a positive outlook in 2026.
PASHA Bank was recognized by International Investor Magazine as “Best Bank in Azerbaijan” and “Best SME Bank in Azerbaijan” for 2026. The Bank also received several international awards from Euromoney, Global Finance, and Stevie Awards during 2024–2025, including becoming the first Azerbaijani bank to win a Gold Stevie Award in the “Company of the Year” category.