FIFA 2026 finalını yerində izləmək fürsəti sahibinə təqdim edildi - Birbank və Visa-nın kampaniyası yekunlaşdı
FIFA 2026 finalını yerində izləmək fürsəti sahibinə təqdim edildi - Birbank və Visa-nın kampaniyası yekunlaşdı FIFA 2026 finalını yerində izləmək fürsəti sahibinə təqdim edildi - Birbank və Visa-nın kampaniyası yekunlaşdı
Ölkənin ilk rəqəmsal bankı Birbank və Visa şirkətinin birgə həyata keçirdiyi Birbank-la “FIFA 2026 Final Oyunu” kampaniyasının nəticələri açıqlanıb. Kampaniyanın şərtlərinə tam cavab verən iştirakçı futbol üzrə dünyanın ən möhtəşəm idman hadisələrindən birini yerində izləmək imkanı əldə edib.
Şanslı iştirakçı FIFA 2026 final oyununa 2 nəfərlik biletlə yanaşı, ABŞ-yə tam təşkil olunmuş səyahət paketinin sahibi olub. Paketə 4 gecəlik yerləşmə, hava limanı transferləri, oyun və tədbirlərə nəqliyyat xidməti daxildir. Beləliklə, o, dünya futbolunun ən möhtəşəm anlarından birini rahat və unudulmaz şəkildə yaşamaq fürsəti qazanıb.
Təşkil olunan mükafatlandırma mərasimində hədiyyə rəsmi olaraq qalibə təqdim olunub. Tədbirdə Birbank və Visa nümayəndələri iştirak ediblər.
Mükafatın sahibi Ş.Məmmədli sevincini bölüşərək bildirib: "Futbol üzrə Dünya Çempionatının finalını stadiondan izləmək mənim üçün inanılmaz fürsətdir. Üstəlik, səfərin bütün təşkilati detallarının düşünülməsi bu təcrübəni daha da xüsusi edir. Bu, həyatım boyu yaşadığım unudulmaz təcrübələrdən biri olacaq".
Xatırladaq ki, kampaniya şərtlərinə əsasən qalib yeni Birbank Visa taksit kartı əldə edən və Birmarket platformasında alış-veriş edən iştirakçılar arasında ən yüksək alış-veriş dövriyyəsinə sahib müştəri seçilib.
Lotereyanın qalibi haqqında məlumat: www.b-b.az/xfhwdL
Daim ən son rəqəmsal yeniliklər və bank məhsulları təqdim edən Kapital Bank-ın əmtəə nişanı olan Birbank, 3 milyondan çox aktiv istifadəçisi olan mobil tətbiqi, 114 filial və 53 şöbədən ibarət Azərbaycanda ən böyük filial şəbəkəsi ilə müştərilərinin xidmətindədir. Bankın məhsul və xidmətləri barədə daha ətraflı məlumat almaq üçün birbank.az saytına, 196 Əlaqə Mərkəzinə və ya Bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinə müraciət edə bilərsiniz.

https://www.innews.az/uploads/news/2026-06/_innews_cf5f54b1ee629895629cb0cb8_o.jpg
The results of the “FIFA 2026 Final Match with Birbank” campaign, jointly organized by the country’s first digital bank, Birbank, and Visa, have been announced. The participant who fully met the campaign requirements has earned the opportunity to attend one of the world’s most prestigious sporting events and watch the FIFA 2026 Final live.
The winner has received two tickets to the FIFA 2026 Final, along with a fully organized travel package to the United States. The package includes four nights of accommodation, airport transfers, and transportation to and from the match and related events. This will allow the winner to enjoy one of football’s most memorable moments in comfort and create an unforgettable experience.
To mark the occasion, an award ceremony was held during which the prize was officially presented to the winner. Representatives of Birbank and Visa attended the event.
Sharing his excitement, the winner, Sh. Mammadli, said: “Watching the FIFA World Cup Final live from the stadium is an incredible opportunity for me. Having all the travel arrangements taken care of makes the experience even more special. I am certain this will be one of the most unforgettable experiences of my life.”
As a reminder, under the terms of the campaign, the winner was selected from among customers who obtained a new Birbank Visa installment card and made purchases on the Birmarket platform. The grand prize was awarded to the participant with the highest purchase turnover during the campaign period.
Information about the winner is available at: www.b-b.az/xfhwdL
Birbank, the trademark of Kapital Bank and a provider of the latest digital innovations and banking products, serves its customers through a mobile application with more than 3 million active users, as well as the largest branch network in Azerbaijan, consisting of 114 branches and 53 service offices. For more information about the bank’s products and services, you can visit birbank.az call the 196 Information Center, or reach out through the bank’s various social media pages.