FIFA 2026 finalını yerində izləmək fürsəti sahibinə təqdim edildi - Birbank və Visa-nın kampaniyası yekunlaşdı
FIFA 2026 finalını yerində izləmək fürsəti sahibinə təqdim edildi - Birbank və Visa-nın kampaniyası yekunlaşdı FIFA 2026 finalını yerində izləmək fürsəti sahibinə təqdim edildi - Birbank və Visa-nın kampaniyası yekunlaşdı
Ölkənin ilk rəqəmsal bankı Birbank və Visa şirkətinin birgə həyata keçirdiyi Birbank-la “FIFA 2026 Final Oyunu” kampaniyasının nəticələri açıqlanıb. Kampaniyanın şərtlərinə tam cavab verən iştirakçı futbol üzrə dünyanın ən möhtəşəm idman hadisələrindən birini yerində izləmək imkanı əldə edib.
Şanslı iştirakçı FIFA 2026 final oyununa 2 nəfərlik biletlə yanaşı, ABŞ-yə tam təşkil olunmuş səyahət paketinin sahibi olub. Paketə 4 gecəlik yerləşmə, hava limanı transferləri, oyun və tədbirlərə nəqliyyat xidməti daxildir. Beləliklə, o, dünya futbolunun ən möhtəşəm anlarından birini rahat və unudulmaz şəkildə yaşamaq fürsəti qazanıb.
Təşkil olunan mükafatlandırma mərasimində hədiyyə rəsmi olaraq qalibə təqdim olunub. Tədbirdə Birbank və Visa nümayəndələri iştirak ediblər.
Mükafatın sahibi Ş.Məmmədli sevincini bölüşərək bildirib: "Futbol üzrə Dünya Çempionatının finalını stadiondan izləmək mənim üçün inanılmaz fürsətdir. Üstəlik, səfərin bütün təşkilati detallarının düşünülməsi bu təcrübəni daha da xüsusi edir. Bu, həyatım boyu yaşadığım unudulmaz təcrübələrdən biri olacaq".
Xatırladaq ki, kampaniya şərtlərinə əsasən qalib yeni Birbank Visa taksit kartı əldə edən və Birmarket platformasında alış-veriş edən iştirakçılar arasında ən yüksək alış-veriş dövriyyəsinə sahib müştəri seçilib.
Lotereyanın qalibi haqqında məlumat: www.b-b.az/xfhwdL
Daim ən son rəqəmsal yeniliklər və bank məhsulları təqdim edən Kapital Bank-ın əmtəə nişanı olan Birbank, 3 milyondan çox aktiv istifadəçisi olan mobil tətbiqi, 114 filial və 53 şöbədən ibarət Azərbaycanda ən böyük filial şəbəkəsi ilə müştərilərinin xidmətindədir. Bankın məhsul və xidmətləri barədə daha ətraflı məlumat almaq üçün birbank.az saytına, 196 Əlaqə Mərkəzinə və ya Bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinə müraciət edə bilərsiniz.

https://innews.az/uploads/news/2026-06/_innews_cf5f54b1ee629895629cb0cb8_o.jpg
Подведены итоги кампании «Финальный матч FIFA 2026 с Birbank», реализованной первым цифровым банком страны Birbank совместно с компанией Visa. Участник, полностью выполнивший условия кампании, получил уникальную возможность посетить одно из самых масштабных спортивных событий в мире и увидеть финал чемпионата своими глазами.
Победитель стал обладателем двух билетов на финальный матч FIFA 2026, а также полностью организованного туристического пакета в США. В него входят проживание в течение четырех ночей, трансферы из аэропорта, транспортное обслуживание до места проведения матча и сопутствующих мероприятий. Таким образом, победитель сможет комфортно и незабываемо пережить один из самых ярких моментов мирового футбола.
По этому случаю состоялась церемония награждения, в ходе которой приз был официально вручен победителю. В мероприятии приняли участие представители Birbank и Visa.
Победитель кампании Ш. Мамедли поделился своими впечатлениями: «Для меня возможность увидеть финал чемпионата мира по футболу со стадиона –это невероятный шанс. А то, что все организационные детали поездки уже продуманы, делает это событие еще более особенным. Уверен, что этот опыт останется одним из самых ярких воспоминаний в моей жизни».
Напомним, что согласно условиям кампании победителем стал клиент, оформивший новую карту рассрочки Birbank Visa и совершивший покупки на платформе Birmarket, показавший наибольший объем покупок среди участников акции.
Информация о победителе доступна по ссылке: https://www.b-b.az/xfhwdL"xfhwdL
Birbank, являющийся торговой маркой Kapital Bank и постоянно предлагающий новейшие цифровые решения и банковские продукты, обслуживает клиентов через мобильное приложение с более чем 3 миллионами активных пользователей, а также через крупнейшую в Азербайджане сеть из 114 филиалов и 53 отделений. Для получения дополнительной информации о продуктах и услугах банка вы можете посетить сайт birbank.az обратиться в справочный центр 196 или на страницы банка в различных социальных сетях.